ارتش ايران در مقابل ظلم به مسلمانان جهان ساکت نخواهد ماند  
کد خبر: 100051
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۳۱
نماینده ولی فقیه در قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در قزوین  گفت: ارتش و نيروهاي مسلح جمهموري اسلامي ايران برای آرمان‌های قرآن، منویات پیامبران و ائمه اطهار به میدان آمده تا هر مظلومی در هر کجای جهان را از ظلم نجات دهد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت الله عبدالکریم عابدینی در مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین با بیان اینکه نگاه دفاعی یکی از ارزش‌های انسانی و مشوق‌های دینی است اظهار کرد: خداوند متعال با توجه به اقتدار و عظمت، ارزش ایمانی و توحیدی فرمان داده که در مقابل دشمنان خدا و مردم باید مسلح بود و از همه توان دفاعی استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به فکر و اندیشه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: این نیروها با اندیشه توحیدی خود از وحی و نبوت پاسداری کرده و برای نجات مستضعفان و درماندگان عالم در مقابل ظلم و بی عدالتی به پا خواسته اند.

امام جمعه قزوین با تاکید بر بی تفاوت نبودن در برابر فریاد مظلوم مسلمانان جهان گفت: با توجه به بیان رهبر انقلاب ” ارتش کلمه طیبه است و خواستگاه قرآنی دارد ” و برای آرمان‌های قرآن، منویات پیامبران و ائمه اطهار به میدان آمده تا هر مظلومی در هر کجای جهان را از ظلم نجات دهد.

این مسئول تصریح کرد: نیروهای مسلح سپاه پاسداران، بسیج و ارتش بودند که با خدمات و حمایت معنوی نیروهای مسلح کشور سوریه؛ این کشور را نجات داده و به کشورهای استکباری جهانی همچون آمریکا و انگلیس اجازه ندادند تا سوریه را تبدیل به رژیم اشغالگری دیگر کنند و اکنون این کشور  به یک پایگاه برای مقاومت اسلامی و حمایت از فلسطین، لبنان، غزه و دیگر بلاد اسلامی تبدیل شده است.

عابدینی با اشاره به استقامت و استحکام نیروهای مسلح ایران خاطرنشان کرد: نجات کشور عراق از یورش ناجوان‌مردانه آمریکا، انگلیس و سعودی‌ها نیز حاصل زحمات نیروهای دفاعی کشور ما بود که یمن را از ورطه سقوط نجات داده و به کشوری مقتدر و عزتمند در مقابل جنگ نیابتی عربستان و آمریکا تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه نگاه نیروهای مسلح برخواسته از قرآن و آموخته‌های دینی است، ابراز امیدواری کرد: نیروهای مسلح کشور ما هر روز با خلاقیت و  دانش عمیق‌تر در راستای عبادت و بندگی خالص با دلسوزی تمام  در پی منویات رهبری بتوانند زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار