ارتقاء توانمندی خانواده زندانیان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60909
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۵۷
رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد
شاخص : رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: فلسفه اصلی انجمن حمایت از زندانیان ارتقاء توانمندی خانواده زندانیان است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جمال انصاری در مجمع عمومی حمایت از زندانیان بر ارتقاء توانمندی خانواده‌های زندانیان تاکید و اظهار کرد: انجمن حمایت از زندانیان باید سطح حمایت خود را برای افزایش توانمندی خانواده ها سوق دهد، از طرفی باید با کارهای فرهنگی به سمتی برویم که برگشت زندانی به زندان غیرمحتمل شود.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تاکید کرد: به سختی منابع درآمدی انجمن تامین می شود و این رویکرد باید تغییر کند تا سطح زندگی خانواده های زندانیان افزایش یابد
انصاری با بیان اینکه مبنای حمایت در انجمن اقتصاد است، خاطرنشان کرد: تا انجمن توان مالی نداشته باشد کار حمایتی صورت نمی‌گیرد و بدون نگاه اقتصادی نمی‌توان کار فرهنگی انجام داد.

حجت الاسلام صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین هم گفت: انجمن حمایت از زندانیان به دنبال بهبود فعالیت است تا چتر حمایتی خود را بر روی خانواده های زندانیان گسترش دهد.

زکی زاده مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان استان هم با اشاره به اینکه این انجمن سال گذشته هشت میلیارد و ۶۹۰ میلیون ریال به خانواده زندانیان خدمات ارائه کرده است، اعلام کرد: طی همین مدت ۱۰ مورد کمک هزینه ازدواج، ۲۰۳ مورد کمک نقدی، هزار و ۶۲۷ مورد توزیع سبد کالای مواد غذایی در بین خانواده های زندانیان توزیع شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار