ارتقاء فرهنگ جامعه با تقویت رسانه ملی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68707
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
نماينده ولي فقيه در استان تاكيد كرد
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوين در نشست مجمع نمايندگان استان، گفت: تقویت رسانه ملی می‌تواند به ارتقاء فرهنگ جامعه کمک کند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی دیروز در نشست مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: موضوع و ماهیت کار رسانه ملی بسیار گسترده و وسیع بوده و در اجرای طرح ها و برنامه‌ها باید بنا را بر همدلی و همکاری بیشتر گذاشت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: نقش و جایگاه صدا و سیما بسیار مهم و کلیدی است و باید دغدغه‌های این مجموعه بیش از پیش در نظر گرفته شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: صدا و سیما در فرهنگ سازی نقش تعیین کننده دارد و تقویت و حمایت از آن می تواند به ارتقاء سطح فرهنگی جامعه و استان کمک کند.

ابوالفضل معصومی‌فر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین هم در این نشست از ۱۵ طرح نیمه تمام این مرکز خبر داد و اعلام کرد: برای تکمیل این طرح ها نیازمند ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار هستیم.

این مسئول با بیان اینکه بودجه این مرکز در چهار شهرستان صفر است، گفت: بودجه صدا و سیما جوابگوی نیاز طرح های تعریف شده در استان نیست، به عنوان مثال از ۲۷۰ میلیارد بودجه ای که به آن نیاز داریم فقط چهار میلیارد ریال اختصاص یافته است.

نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی هم با تاکید بر حمایت از طرح های صدا وسیما، علت کمبود بودجه رسانه ملی را ضعیف بودن اصل لایحه بودجه‌ ، اعلام کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار