Iranjb.ir

ارتقاء کیفیت خدمات بیمارستان‌ها با رفع مشکلات پرستاران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92634
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۴۶
امام جمعه قزوین تاکید کرد :
شاخص : نماینده ولی فقیه استان قزوین گفت: حل مشکلات پرستاران در ارتقاء کیفیت خدمات بیمارستان‌ها نقش مؤثری خواهد داشت.
۱۲

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح امروز هئیت مدیره نظام پرستاری قزوین به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با امام جمعه استان دیدار کردند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار اظهار کرد: بنیان‌‌گذار اصلی پرستاری رسول گرانقدر اسلام هستند و ایشان اولین کسی بودند که حضور پرستار را در جنگ ها الزامی می‌دانستند.

وی با اشاره به جایگاه ارزشمند پرستاری در جوامع افزود: حضرت زینب(س) نمونه واقعی یک پرستار دلسوز بودند که علاوه بر مدیریت بحران‌ها و  مشکلاتشان با توکل برخدا و صبر توانستند با سربلندی و عزت از اهداف کربلا دفاع کنند.

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه سلامت روح و روان افراد در جامعه مهم است، گفت: حفظ آرامش قلبی در انجام احسن وظایف پرستاران بسیار مهم است؛ کادر پزشکی با یاد ذکر و خدا می‌توانند به این امر مهم برسند.

امام جمعه قزوین در ادامه بیان کرد: اگر زمینه ایجاد آرامش و سلامت روانی پرستاران فراهم شود قطعاً آثار مثبت آن در زندگی شخصی و خدمت‌رسانی بهتر و شایسته به بیماران نمایان خواهد شد.

وی با بیان اینکه تأمین سلامت افراد منجر به تأمین سلامت جامعه می‌شود خاطرنشان کرد: حل مشکلات پرستاران در افزایش کیفیت خدمات بیمارستان‌ها نقش مؤثری خواهد داشت.

عابدینی در پایان گفت: پرستاری درجامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/۹۰۰/پ۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار