ارتقاء کیفیت خدمات بیمارستان‌ها با رفع مشکلات پرستاران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92634
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۴۶
امام جمعه قزوین تاکید کرد :
شاخص : نماینده ولی فقیه استان قزوین گفت: حل مشکلات پرستاران در ارتقاء کیفیت خدمات بیمارستان‌ها نقش مؤثری خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح امروز هئیت مدیره نظام پرستاری قزوین به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با امام جمعه استان دیدار کردند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار اظهار کرد: بنیان‌‌گذار اصلی پرستاری رسول گرانقدر اسلام هستند و ایشان اولین کسی بودند که حضور پرستار را در جنگ ها الزامی می‌دانستند.

وی با اشاره به جایگاه ارزشمند پرستاری در جوامع افزود: حضرت زینب(س) نمونه واقعی یک پرستار دلسوز بودند که علاوه بر مدیریت بحران‌ها و  مشکلاتشان با توکل برخدا و صبر توانستند با سربلندی و عزت از اهداف کربلا دفاع کنند.

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه سلامت روح و روان افراد در جامعه مهم است، گفت: حفظ آرامش قلبی در انجام احسن وظایف پرستاران بسیار مهم است؛ کادر پزشکی با یاد ذکر و خدا می‌توانند به این امر مهم برسند.

امام جمعه قزوین در ادامه بیان کرد: اگر زمینه ایجاد آرامش و سلامت روانی پرستاران فراهم شود قطعاً آثار مثبت آن در زندگی شخصی و خدمت‌رسانی بهتر و شایسته به بیماران نمایان خواهد شد.

وی با بیان اینکه تأمین سلامت افراد منجر به تأمین سلامت جامعه می‌شود خاطرنشان کرد: حل مشکلات پرستاران در افزایش کیفیت خدمات بیمارستان‌ها نقش مؤثری خواهد داشت.

عابدینی در پایان گفت: پرستاری درجامعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/۹۰۰/پ۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار