ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 113751
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۵:۲۶
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین:
شاخص : فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه ارزش‌های دفاع مقدس باید برای جوانان تبیین شود گفت: جمهوری اسلامی در 8 سال جنگ تحمیلی، روحیه انقلابی‌گری و ایستادگی در برابر ظالم را به سایر کشورها صادر کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سلمان امیری جانشین فرمانده نیروی انتظامی قزوین در نشست خبری ستاد نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات لشکر ۱۶ زرهی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: آموخته‌های دفاع مقدس ما را از تفکر ابزار محوری به اندیشه الهی ارتقا داده است.

وی با اشاره به سخنان فرمانده کل قوا اذعان داشت: بزرگداشت مجاهدان و فداکاران عرصه دفاع مقدس یک وظیفه بزرگ است و از طرفی درک دفاع و قدرت نیروهای مسلح که موجب قوام و استقرار ملت هستند، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

فرمانده نیروی انتظامی استان تصریح کرد: جمهوری اسلامی در ۸ سال دفاع مقدس، انقلاب را به سایر کشورها صادر کرده و در جنگ ارزش بر غیر ارزش با تکیه به نیروی الهی در برابر دشمنان پیروز شد.

این مسئول ادامه داد: آشنایی و درک نسل جدید از دفاع مقدس نیازمند تبیین واقعیت‌های آن دوران است.

فرمانده نیروی انتظامی استان با بیان برنامه‌های هفته دفاع مقدس گفت: پوشش امنیتی و ترافیکی برنامه‌ها، دیدار با نماینده ولی فقیه، رژه نیروهای مسلح ، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و پیشکسوتان ناجا، خاطره‌گویی توسط رزمندگان، اجرای مسابقات فرهنگی و تبیین شاخص‌های انقلابی‌گری با حضور اندیشمندان برای کارکنان خانواده آن‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های گرامیداشت این هفته است.

انتهای پییام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار