ارزش افزوده شهرداری‌ها صرف اجرای پروژه‌های ماندگار شود/ اعتقادی به بومی یا غیربومی بودن ندارم و مهم کفایت مدیران است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60354
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۴:۱۶
استاندار قزوین در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل امور مالیاتی
شاخص : استاندار قزوین تاکید کرد: ارزش افزوده شهرداری‌ها باید صرف اجرای پروژه‌های ماندگار شود نه امور روزمره و هزینه‌های جاری.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه ظهر امروز در جلسه معرفی مدیرکل جدید امور مالیاتی استان که با حضور علی عسکری معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در دفتر جلسات استانداری برگزار شدف اظهار کرد: کار در حوزه مالیات سخت بوده چراکه بحث پول در میان است و با توجه به حضور واحدهای صنفی و صنعتی متنوع و متعددی در استان قزوین نقش و اهمیت این دستگاه بیش از اندازه اهمیت خود را نشان می‌دهد.

 استاندار قزوین گفت: کار در حوزه مالیات کار بسیار  طاقت‌فرسایی است و طی این مدت گام‌های اساسی و مناسبی در این زمینه برداشته شده است.

وی ادامه داد: با موفقیت کارها طی شده امیدواریم این تغییر و تحول برای استان خیر و برکت باشد؛ بنده به بومی و یا غیربومی بودن مدیران اعتقاد ندارم بلکه مهم کفایت مدیران است.

روزبه افزود: امور مالیاتی و اقتصادی استان از ظرفیت‌های کارشناسی خوبی برخوردار است که از این ظرفیت‌ها باید حداکثر استفاده صورت گیرد.

استاندار قزوین با اشاره به مدیریت و ساماندهی ارزش افزوده تصریح کرد: باید هماهنگی‌ها در این زمینه بوجود بیاید تا ارزش افزوده در اجرای پروژه‌های عمرانی صرف و هزینه شود و نباید این اعتبارات صرف امور روزمره و هزینه‌های جاری شهرداری‌ها شود که در این صورت قابل پذیرش نیست.

روزبه تاکید کرد: ارزش افزوده باید صرف کارهای ماندگار شود که سرمایه‌گذاری در حوزه ساماندهی پسماندها و زباله‌های شهری می‌تواند یکی از این اولویت‌ها باشد.

در این جلسه از تلاش‌ها و زحمات تقوی مدیرکل سابق تقدیر و مصطفی پور امیدی به عنوان مدیرکل جدید امور مالیاتی استان معرفی شد.

انتهای پیام/۲۰۰/د/م

منبع: استانداری قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار