از بین‌بردن زمینه سوء استفاده نامزدهای انتخاباتی از اقشار آسیب‌پذیر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 73940
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۴۰
رئيس ستاد انتخابات استان تاكيد كرد
شاخص : رئيس ستاد انتخابات استان قزوين در جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: باید فرصت و زمینه سوء استفاده جریان های سیاسی و کاندیداهای احتمالی از اقشار آسیب پذير از بين برود.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی دیروز در نهمین جلسه ستاد انتخابات که در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: در جامعه تفکر و سلایق سیاسی مختلفی وجود دارد و با توجه به اینکه عملکرد و رفتار برخی دستگاه ها در انتخابات بسیار اثرگذار است باید از هر گونه برخورد سلیقه ای،جناحی و سیاسی با کاندیداها و نامزدهای انتخاباتی پرهیز کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تصریح کرد: باید فرصت و زمینه سوء استفاده جریان های سیاسی و کاندیداهای احتمالی از اقشار آسیب پذیر از بین برود.

این مسئول تاکید کرد: برخی افراد و گروه ها به ویژه در ایام انتخابات و تبلیغات نامزدها به شکل کاذب به مسائل و مشکلات اقشار آسیب پذیر دامن می زنند که باید از این موضوع پیشگیری کرد.

رحیمی همچنین در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه متاسفانه مسئولان عربستانی در زمینه حادثه تاسف بار منا پاسخو نیستند و از زیر بار مسئولیت این حادثه طفره می روند، گفت: سران آل سعود پیگیری در مورد این سانحه را محدود کرده و اجازه نمی دهند که اخباری دقیق از این فاجعه منتشر شود.

وی با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید عهده دار برگزاری مناسک حج شوند، خاطرنشان کرد: حادثه منا باید توسط مراجع داخلی و بین الملی و احقاق حقوق جانباختگان و مجروحان این حادثه جانگداز به صورت دقیق و جدی بررسی شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار