از تذکرات نماینده ولی‌فقیه استقبال می‌کنم/ اگر تخلفی در عملکرد مسئولان منصوب شده مشاهده شود برخورد سختی خواهیم کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84209
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۶:۱۱
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با بیان اینکه تذکرات نماینده ولی فقیه از عسل هم برای وی شیرین‌تر است، گفت: اگر تخلفی در عملکرد مسئولان منصوب شده دیده شود قطعا برخورد سختی با خاطیان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سباسی شاخص‌نیوز، صبح امروز اولین نشست خبری و مطبوعاتی استاندار جدید قزوین با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد.

فریدون همتی استاندار قزوین در این نشست خبری با اشاره به تجمع عظیم مسلمانان در اربعین حسینی، بیان کرد: مردم متدین و ولایتمدار ایران اسلامی با چنین با این تجمع، عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی ایران را به تمام دنیا نمایش دادند.

وی با بیان اینکه از رسانه‌ها در نظام دموکراسی جمهوری اسلامی ایران به عنوان رکن چهارم یاد می‌شود، بیان کرد: همه رسانه ها، دستگاه‌های حکومتی و دولتی باید در فضای همدلی و هم زبانی بر منویات مقام معظم رهبری و توسعه نظام جمهوری اسلامی تلاش کنند.

این مسئول با تاکید بر این که همدلی و هم زبانی به معنای نبودن اختلاف نظر در روش‌ها و مدیریت‌های اجرایی نیست ، ابراز کرد: تنوع در نوع نگاه افراد سبب ایجاد ایده‌های مختلف جهت پیشرفت نظام و توسعه کشور می‌شود.

همتی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای همواره با اختلاف‌نظرها همراه بود، گفت: این مذاکرات در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و ایستادگی شجاعانه و مقتدرانه دولت تدبیر و امید در مقابل فشارهای جهانی و ۱+۵ به ثمر نشست و باعث عزتمندی ملت ایران شد.

استاندار قزوین با اشاره به انتخابات پیش‌رو تصریح کرد: انتخابات به طور ذاتی یک نوع رقابت ایجاد می‌کند اما باید محور این رقابت‌ها اخلاق و آموزه‌های دینی باشد؛ تمام کاندیداها و طرف‌دارانشان باید بستری فراهم کنند تا ملت ایران با عشق و انگیزه، مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه فضای انتخابات باید از تهمت، افتراء و تشنج به دور باشد، افزود: انتخابات پرشور می‌تواند یک پشتوانه قوی از ملت برای تحقق مرحله دوم مذاکرات هسته‌ای باشد و نظام را در برابر دشمن بیمه کند.

همتی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه مراحل فرایند انتخابات حق‌الناس است، یادآوری کرد: دولت تدبیر و امید، دولت فراجناحی بوده و برای آن مهم نیست که حزب «الف» منتخب شود یا حزب «ب».

این مسئول با بیان اینکه سالها سابقه فعالیت در عرصه رسانه را داشته است، اظهار کرد: از رسانه‌ها انتظار انصاف و شجاعت می‌رود تا مردم را با قلم‌های خود از نظام جمهوری اسلامی ناامید نکنند.

استاندار قزوین در ادامه با اشاره به انتصابات اخیر خود، بیان کرد: هر فردی که به سمت استاندار منصوب و وارد عرصه فعالیت می‌شود لازم می‌بیند با یک تیم هماهنگ کارها و اهدافش را پیش ببرد و این انتصابات با مطالعه‌ی ۳ماهه بر روی استان انجام گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه برای مردم خروجی کار مسئولان اهمیت دارد، اذعان کرد: یکی از ویژگی‌های دموکراسی ارزشی در نظام جمهوری اسلامی ایران، چرخش نخبگان را به دنبال دارد.

همتی با بیان اینکه تذکرات امام جمعه قزوین از عسل هم برای وی شیرین‌تر است، گفت: من نیازمند تذکرات نماینده ولی فقیه برای پیمودن این مسیر سخت هستم و همواره از این تذکرات استقبال می‌کنم.

استاندار قزوین در ادامه گفت: بیان دغدغه مردم توسط نماینده ولی‌فقیه حق ایشان است و ما هم وظیفه داریم توضیح کافی برای رفع ابهامات را در دستور کار قرار دهیم.

همتی با بیان اینکه رفع ابهامات همراهی نمایندگان مردم را نیز می‌طلبد، تاکید کرد: اگر تخلفی در عملکرد مسئولان منصوب شده دیده شود قطعا برخورد سختی خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ پ ۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار