ایران جانبی

» اسامی نامزدهای انتخاباتی امروز اعلام می‌شود
کد خبر: 202827
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱:۴۷
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین:
شاخص : رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: اسامی کاندیداهای تائید صلاحیت شده برای رقابت در انتخابات امروز چهارشنبه 23 بهمن ماه اعلام و آگهی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، منوچهر حبیبی در‍ نشست مشترک رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان با اعضای هیأت نظارت استان اظهار کرد: مردم عزیز ایران با حضور باشکوه و یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر همراهی خود با نظام و انقلاب اسلامی را با قاطعیت اعلام نمودند و این امر مقدمه ای برای حضور حداکثری و مشارکت چشمگیر مردم شریف برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سال جاری خواهد بود.

وی اضافه کرد: فرآیند انتخابات با همراهی هیأت نظارت استان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته انجام شده و طبق برنامه ادامه خواهد یافت .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو تصریح: تعداد ۲۰ هزار نفر نیروی انسانی برای برگزاری انتخابات آماده و برنامه ریزی شده که در ۱۰۴۰ شعبه اخذ رای در ۶۵۱شهر و ۳۸۱ روستا در سطح استان صورت خواهد گرفت.

۳۵ نفر در استان به ازای هر کرسی مجلس، رقابت می‌کنند

حبیبی عنوان کرد: اسامی کاندیدهای تائید صلاحیت شده برای رقابت در انتخابات امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه اعلام و آگهی خواهد شد و تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ازبامداد پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه رأس ساعت ۲۴ به صورت رسمی آغاز و رأس ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه اول اسفند ماه و ۲۴ ساعت قبل از شروع رسمی رای گیری پایان خواهد یافت.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در ادامه بیان کرد: جمع کل داوطلبان نمایندگی مجلس در استان ۲۳۳ نفر بود که صلاحیت ۱۳۶ نفر مورد تأئید واقع شد وصلاحیت ۷۵ نفر احراز نشد و ۲۲ نفر هم از این رقابت انصراف خود را اعلام نمودند.

این مقام مسئول در پایان گفت: به ازای هر کرسی مجلس در استان ۳۵ نفر به رقابت می‌پردازند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار