استانداردسازي 33 درصد فضاي آموزشي مدارس قزوين
کد خبر: 101680
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
مدیرکل توسعه و تجهیز مدارس استان تاكيد كرد
شاخص : مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: 33 درصد از فضاهای آموزشی مدارس استان نیاز به استانداردسازی دارد که در این راستا به مشارکت مردم و دولت نیاز است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی عسگرجوانبخت دیروز در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی با اشاره به امکانات و تجهیزات مدارس استان قزوین اعلام کرد: مجموع تعداد زیرساخت‌های واحدهای آموزشی اعم از دولتی و غیردولتی استان قزوین شامل ۲ هزار و ۲۰۰ واحد و تعداد کلاس‌ درس‌ها نیز شامل ۹ هزار و ۴۸۲ مورد است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین اظهار کرد: ۳۳ درصد از فضاهای آموزشی مدارس این استان نیاز به استانداردسازی دارد که در این راستا به مشارکت مردم و دولت نیاز است.

این مسئول این مسئول تعداد کلاس‌های در‌س‌ دارای استحکام را ۶۹۳ کلاس عنوان کرد و گفت: در مجموع ۸۲۸ فضای کلاس درس استان قزوین نیاز به مقاوم‌سازی و ۴۵۱ فضا کلاس نیازمند تخریب و بازسازی است.

جوانبخت تصریح کرد: دستیابی به پنج حوزه پرورشی، ورزشی و سالن سنجش جسمی حرکتی، تجهیزات هنرستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آموزشی از رویکردهای اساسی است.

وی در انتها افزود: بیشترین فعالیت‌های مورد نظر در بخش تخریب، شامل شهرستان‌های بوئین‌زهرا، طارم‌سفلی، الموت شرقی و غربی پیش‌بینی شده است که البته بوئین‌زهرا، آبیک و تاکستان در اولویت قرار دارند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار