استاندار جدید مراقب تندروهای اصلاحات در قزوین باشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81844
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۵۴
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر رفتاری از استاندار جدید مشاهده شود که در راستای تحقق اهداف عده‌ای خاص در انتخابات آتی باشد قطعا با این رفتار مقابله خواهیم کرد.

سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین، آلبرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز با اشاره به برکناری استاندار قزوین ابراز کرد: دولت در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاست‌های داخلی و خارجی تصمیماتی می‌گیرد که حساب‌نشده و غیرمعقول است.

وی در ادامه افزود: تعویض استاندار در قزوین با توجه به نزدیکی به ایام انتخابات نمونه‌ای از تصمیمات حساب نشده دولت محسوب می‌شود که باعث ایجاد تشویش در اذهان عمومی خواهد شد.

نماینده مردم قزوین، آلبرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که با انتخاب فریدون همتی به عنوان استاندار جدید قزوین مخالفتی ندارد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید نتوانست شعارهای اعتدالی خود را جامه عمل بپوشاند ولی در عوض آقای روزبه به خوبی توانست اعتدال را در قزوین اجرایی نماید.

حسینی در ادامه افزود : از آقای فریدون همتی شناخت کافی داریم و ایشان را برای سمت استاندار در قزوین تایید می‌کنیم ولی اگر رفتاری از ایشان مشاهده شود که در راستای تحقق اهداف عده‌ای خاص در انتخابات نقش آفرینی کند و اجازه دهد از حضور او در جریانات اصلاحات تندرو سوء استفاده شود قطعا با این رفتار مقابله خواهیم کرد.

وی در خصوص همکاری استاندار سابق با نمایندگان استان گفت: روزبه در اقدامات عمرانی و خدمات رسانی نهایت همکاری را با نمایندگان در ادارات و سفارتخانه ها به جا می آورد تا خللی در روند کارها ایجاد نشود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان این که همدلی و هم زبانی که مقام معظم رهبری فرموده بودند بین نمایندگان و استاندار قبلی کاملا وجود داشت، اذعان کرد: البته روزبه در زمینه گزینش، انتخاب و مدیریت موقعیت‌ها با تکیه بر دیدگاه‌ها و تفکرات کارشناسانه خود تصمیم می‌گرفت و تابع کسی نبود.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۱

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “استاندار جدید مراقب تندروهای اصلاحات در قزوین باشد”

  1. محسن گفت:

    سلام از این تذکرات ای کاش زمان اقای روزبه هم میبود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار