استاندار موظف به رفع نگرانی نماینده ولی ‌فقیه/ فضای انتخابات باید به دور از هرگونه شائبه باشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84979
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۰۷
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:
شاخص : نماینده مردم قزوین، آلبرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استاندار موظف به رفع نگرانی نماینده ولی ‌فقیه در قزوین است، گفت: فضای انتخابات باید به دور از هرگونه شائبه باشد.

سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص نیوز در خصوص تحولات اخیر در  استان با اشاره به انتصابات استاندار، ابراز کرد: تغییر و تحولاتی که در جهت حمایت از جناحی خاص باشد موجب بروز شائبه در روند اجرای انتخابات می‌شود.

وی با بیان اینکه اقدامات استاندار در ابتدای مسیر خود با اعتراض نماینده ولی فقیه در قزوین همراه بوده، اظهار کرد: پیش از حضور آقای همتی در استان به ایشان تذکر داده شده بود که اگر در راستای تحقق اهداف عده‌ای خاص در انتخابات نقش آفرینی کند با این رفتار وی مقابله خواهد شد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه به نظر می‌رسد که عزل و نصب‌های استاندار بر اساس لیستی از پیش تعیین شده است که این جای بسی تأمل دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه که استاندار در انتخاب مدیران خود مختار است، گفت: اگر این انتصابات مستقل و بدون تبعیت از جناح خاصی باشد بدون شک اعتراضی وجود ندارد اما اتفاقات اخیر که نگرانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و مردم با بصیرت قزوین را به دنبال داشته نشان‌‌دهنده امر دیگری است.

حسینی با اشاره به سخنان همتی مبنی بر اینکه ” تذکرات نماینده ولی فقیه از عسل هم برای وی شیرین‌تر است” تصریح کرد: برای نشان دادن این شیرینی، استاندار موظف به رفع ابهامات و نگرانی امام جمعه قزوین است.

حسینی با بیان اینکه اگر این اقدامات در راستای به دست گرفتن روند انتخابات و پیروزی عده‌ای خاص باشد برخورد جدی نشان خواهند داد، اضافه کرد: امیدواریم این شائبه‌ها و ابهامات با عملکردهای مثبت استاندار در آینده خاتمه پیدا کند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار