استان قزوین از امنیت خوبی برخوردار است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148847
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
رییس مجمع نمایندگان استان:
شاخص : رییس مجمع نمایندگان استان گفت: مدیریت دادگستری قزوین به نحوی بود که آرامش را بر این استان حاکم کرده است چراکه از اتحاد و انسجام خوبی میان مدیران وجود دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، بهمن طاهرخانی رییس مجمع نمایندگان استان  در مراسم تودیع و معارفه رییس کل دادگستری استان که  صبح امروز در سالن جلسات دادگستری برگزار شد، اظهار کرد: هرچه دستگاه قضایی از توانایی مدیریتی بالایی برخوردار باشد می‌تواند در خدمات رسانی به مردم موفق عمل کند.

این مسوول با اشاره به اینکه هیچ دستگاهی در نظام اسلامی به اندازه دستگاه قضایی تاکید نشده است، گفت:  اسلام توجه ویژه به قضاء و قضاوت دارد چرا که با جان و مال و حیثیت مردم در ارتباط است.

وی ابراز کرد: همه بر جایگاه دستگاه قضایی واقف هستند و هرچه این دستگاه توانمندتر باشد خدمات مناسب تری ارائه خواهد کرد.

طاهرخانی بیان کرد: مدیریت دادگستری قزوین به نحوی بود که آرامش را بر این استان حاکم کرده است چراکه از اتحاد و انسجام خوبی میان مدیران وجود دارد.

وی ضمن قدردانی از خدمات آقای انصاری و تبریک به حجت الاسلام قدرتی به عنوان رییس کل دادگستری استان گفت: با توجه به اینکه مردم استان قزوین ولایتمدار و مذهبی هستند، خوشبختانه چالش خاصی را نداریم.

طاهرخانی با بیان اینکه تفکیک قوا به معنای ایجاد تعارض نیست گفت: این امر یک کلیت واحد است  که در جهت حذف نیست بلکه در جهت هم افزایی و همفکری و به معنای تعامل، انسجام و وحدت همه جانبه در بین مسئولان است.

 وی در پایان گفت:  نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمادگی دارند تا در صورت نیاز همکاری و همراهی لازم را با دستگاه قضایی برای خدمت رسانی بهتر به مردم داشته باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار