استان قزوین میزبان ۸ شهید گمنام دفاع مقدس می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158409
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
در ایام فاطمیه؛
شاخص : مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین از حضور 8 شهید گمنام دفاع مقدس در استان قزوین خبرداد.

به گزارش شاخص، سرهنگ مهدی طاهرخانی اظهار کرد: استان قزوین در ۳۰ بهمن ماه سال جاری میزبان ۸ شهید دوران دفاع مقدس خواهد بود.

وی افزود: همه این ۸ شهید در ۳۰ بهمن ماه وارد استان قزوین می‌شوند و ۲ شهید گمنام در شهرستان بوئین زهرا مورد استقبال و تشییع قرار می‌گیرد و همان روز در دانشگاه آزاد بوئین زهرا تدفین می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین اذعان کرد: پیکر ۲ شهید گمنام دیگر در همان روز ۳۰ بهمن ماه در شهرستان تاکستان مورد استقبال قرار می‌گیرد و در روز شهادت حضرت زهرا(س) اول اسفندماه در شهر ضیاءآباد تشییع و تدفین می‌شود.

وی ابراز کرد: ۲ شهید گمنام دیگر نیز در همان ۳۰ بهمن ماه در شهر معلم کلایه الموت مورد استقبال قرار گرفته و روز اول اسفندماه همزمان با شهادت حضرت زهرا(س) تشییع و تدفین خواهد شد.

این مسئول عنوان کرد: ۲ شهید گمنام دیگر که وارد استان شده است ۳۰ بهمن ماه در شهر آبیک مورد استقبال قرار می‌گیرند و در کوی سازمانی آمادگاه ارتش و پایگاه هوانیروز شهید امینی شهرستان آبیک به خاک سپرده می‌شوند.

وی بیان کرد: مراسم استقبال و شب وداع در شهرستان‌ها برگزار می‌شود و برنامه‌ای برای شهر قزوین تدارک دیده نشده است.

طاهرخانی گفت: تا به امروز ۶۴ شهید گمنام در استان قزوین تشییع و تدفین شده است که با حضور این هشت شهید عزیز ما شاهد حضور ۷۲ شهید گمنام در استان خواهیم بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار