Iranjb.ir

استخدام تلگرام در ایران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81858
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
شاخص : مکاتباتی با مدیران شبکه تلگرام داشتیم و اعلام کردیم که بخش های غیراخلاقی و مستهجن این شبکه باید فیلتر شود و آنان نیز در پاسخ به مکاتبات، بخش های مستهجن را فیلتر کردند.
۱۳۹۳۸m57878dc4-344f-4539-bfdf-620a5bdaed7b
شاخص نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ، محمود واعظی بعد از ظهر چهارشنبه پس از دیدار با معاون نخست وزیر روسیه گفت: با مدیران شبکه تلگرام در تماس هستیم تا مباحث غیراخلاقی و خارج از شئونات ایران را از این شبکه حذف کنند .
وی افزود: اگر این شبکه در چارچوب قوانین کشورمان نباشد ، آن را فیلتر خواهیم کرد .
واعظی به نشست امروز کمیته تعیین مصادیق مجرمانه و تصمیم درباره فیلتر نشدن شبکه تلگرام اشاره کرد و گفت: مکاتباتی با مدیران شبکه تلگرام داشتیم و اعلام کردیم که بخش های غیراخلاقی و مستهجن این شبکه باید فیلتر شود و آنان نیز در پاسخ به مکاتبات ، بخش های مستهجن را فیلتر کردند .
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد : مدیران شبکه تلگرام اعلام کردند، یک کارمند مخصوص ایران در این شبکه به کار گرفته شده تا از انتشار موضوعات نامناسب و خارج از شئونات اخلاقی جلوگیری کنند .
واعظی در باره آینده این شبکه گفت: فکر نمی کنم این شبکه فیلتر شود .وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، افزود : نه تنها شبکه تلگرام بلکه همه شبکه های اجتماعی که در ایران فعالیت می کنند نیز می بایست بصورت سالم و اخلاقی فعالیت کنند ؛ در غیر این صورت با انها برخورد خواهد شد .
وی در پایان گفت : همکاران من به این کمیته اعلام کرده اند هر چیزی را که شما فکر می کنید نا مناسب است اعلام کنید تا مسدود شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار