استخدام تلگرام در ایران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81858
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
شاخص : مکاتباتی با مدیران شبکه تلگرام داشتیم و اعلام کردیم که بخش های غیراخلاقی و مستهجن این شبکه باید فیلتر شود و آنان نیز در پاسخ به مکاتبات، بخش های مستهجن را فیلتر کردند.
شاخص نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ، محمود واعظی بعد از ظهر چهارشنبه پس از دیدار با معاون نخست وزیر روسیه گفت: با مدیران شبکه تلگرام در تماس هستیم تا مباحث غیراخلاقی و خارج از شئونات ایران را از این شبکه حذف کنند .
وی افزود: اگر این شبکه در چارچوب قوانین کشورمان نباشد ، آن را فیلتر خواهیم کرد .
واعظی به نشست امروز کمیته تعیین مصادیق مجرمانه و تصمیم درباره فیلتر نشدن شبکه تلگرام اشاره کرد و گفت: مکاتباتی با مدیران شبکه تلگرام داشتیم و اعلام کردیم که بخش های غیراخلاقی و مستهجن این شبکه باید فیلتر شود و آنان نیز در پاسخ به مکاتبات ، بخش های مستهجن را فیلتر کردند .
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد : مدیران شبکه تلگرام اعلام کردند، یک کارمند مخصوص ایران در این شبکه به کار گرفته شده تا از انتشار موضوعات نامناسب و خارج از شئونات اخلاقی جلوگیری کنند .
واعظی در باره آینده این شبکه گفت: فکر نمی کنم این شبکه فیلتر شود .وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، افزود : نه تنها شبکه تلگرام بلکه همه شبکه های اجتماعی که در ایران فعالیت می کنند نیز می بایست بصورت سالم و اخلاقی فعالیت کنند ؛ در غیر این صورت با انها برخورد خواهد شد .
وی در پایان گفت : همکاران من به این کمیته اعلام کرده اند هر چیزی را که شما فکر می کنید نا مناسب است اعلام کنید تا مسدود شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار