استفاده ابزاری از سیدحسن خمینی/ اظهارات اخیر هاشمی فتنه برانگیز است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91812
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
دبیر حزب موتلفه:
شاخص : دبیر حزب موتلفه تاکید کرد:تمام شواهد نشان می دهد به عرصه کشاندن سیدحسن خمینی برای تثبیت موقعیت و منافع آقای هاشمی است و اقدامات اخیر بوی فتنه می دهد.

محمد حسین شفیعی ها در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه دیدگاه ها و مواضع آیت الله هاشمی رفسنجانی در سالهای اخیر تعجب برانگیز و جای سوال دارد، اظهار کرد: اوج این مواضع اظهارات خطا و تندی بود که در سالروز بازگشت امام راحل بیان شد.

دبیر حزب موتلفه با بیان اینکه امام خمینی (ره) همواره به قانون گرایی تاکید و برای خود حقی قائل نبود، افزود: این بیانات در تضاد کامل با سیره بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران است.

این مسئول در ادامه گفت: متاسفانه آقای هاشمی در نقطه مقابل قرار گرفته و برتری طلبی، به عنوان یکی از نقطه ضعف های اصلی وی مانع از دیده شدن خطاها و زشتی های خود و خانواده اش شده و با آن برخورد نمی کند.

شفیعی ها خاطرنشان کرد: امام راحل با کوچک ترین خطای خانواده اش مقابله می کرد تا باعث رواج آن در بین مردم و جامعه نشود.

وی با بیان اینکه  تمام شواهد نشان می دهد به عرصه کشاندن سیدحسن خمینی برای تثبیت موقعیت و منافع آقای هاشمی است، اضافه کرد: عدم احراز صلاحیت علمی ایشان جفای بزرگی در حق انقلاب و بیت امام بود که آقای هاشمی عامل اصلی آن است.

دبیر حزب موتلفه با اشاره به زمینه ساز بودن این اقدامات برای ایجاد اختلال در روند انتخابات، یادآور شد: باتوجه به تجربه تلخ فتنه ۸۸ قطعاً ملت ایران از آگاهی و هوشمندی بالایی برخوردارند.

این مسئول ابراز کرد: بسیاری از مردم توجه دارند که این نوع رفتار آقای هاشمی در آغاز دهه فجر و در آستانه انتخابات قطعاً بوی فتنه می دهد.

شفیعی ها تاکید کرد: به یاری خداوند و بصیرت ملت ایران، این فتنه ها هرگز به ثمر نخواهد رسید.

وی با بیان اینکه هویت انقلاب اسلامی همچنان با طراوت و بالنده است، گفت: با توجه به فضای انتخابات داخلی، تحولات بین المللی، منطقه ای و شرایط برجام و پسابرجام راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، حضور باشکوه و مضاعفی را می طلبد تا اقتدار و پایداری ملت و نظام را به تمام دنیا نشان دهیم.

شفیعی ها عنوان کرد: حضور عظیم در راهپیمایی مبدأ شرکت حداکثری در پای صندوق های رای برای انتخابی آگاهانه و درست است.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۱/ح
ا

مطالب مرتبط

3 پاسخ به “استفاده ابزاری از سیدحسن خمینی/ اظهارات اخیر هاشمی فتنه برانگیز است”

  1. دیان گفت:

    همین تفکر، امتیاز طلبی خاص آقای هاشمی که برای آقای سید حسن خمینی قائل است یا ادعا میکند که قائل است ، باعث بروز انحرافات و زیاده خواهی همسر و فرزندانش شده که حتی فساد ، توطئه ، اختلاس ، فتنه گری آنها را نیز برنمی تابد .

  2. ناشناس گفت:

    حاج حسین آقا! دماغته بگیر ببم بوی فتنه برای شما خوب نیست سرت گیج ژژ موخورد میفتی زمین کار مدی دسمان

  3. khakhs گفت:

    آقای هاشمی از کسی همایت میکند بیست میلیون مردم رای میدهند به خاطر هاشمی بعد شما میفر مایید هاشمی باکشیدن سید حسن به صحنه دنبال منافع خودش است ما چه سیاست مدارانی در کشور داریم که خودمان خبر نداریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار