استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای ارائه خدمات الکترونیکی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91125
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۵:۲۰
رئیس دادگستری استان تاکید کرد
شاخص : رئیس کل دادگستری استان قزوین با تاکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای ارائه خدمات الکترونیکی گفت: استان قزوین در دامنه اقدامات سیستمی پیشتاز بوده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جمال انصاری در جلسه‌ برون سپاری امور و توسعه دفتر خدمات الکترونیکی قضایی که امروز در سالن اجتماعات دادگستری برگزار شد، با اشاره به خدمات ارزشمند قوه قضائیه اظهار کرد: دادگستری جمهوری اسلامی ایران به عنوان محوری سازمانی در راستای ارائه خدمات به مردم گام برمی‌دارد.

رئیس دادگستری استان قزوین با اشاره به حجم زیاد کاری در قوه قضائیه گفت: حجم زیاد خدمات با مولفه‌های سنتی قابل پاسخگویی نیست بنابراین باید با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز بتوانیم کار را با نگاه امروزی هماهنگ کنیم.

این مسئول با تاکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای ارائه خدمات الکترونیکی به مردم بیان کرد: صدها نوع خدمت از قوه قضائیه از طریق سازمان‌های تابع آن اجرایی می‌شود که حقوق مسلم مردم است.

انصاری با بیان اینکه رسیدن به کار سیستمی ساده‌ نیست، افزود: با حرکت به سمت اقدامات سیستمی مراجعات مردم به سازمان کاهش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه استان قزوین در دامنه اقدامات سیستمی پیشتاز بوده است خاطرنشان کرد: این طرح نه تنها در دادگستری بلکه در قوه قضائیه هم باید محقق شود تا مسیر سرعت افزایش و هزینه ها کاهش یابد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار