استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای حفظ محیط زیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70162
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۴۳
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين در نشست اتاق فكر آب، بر ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای حل مشکلات حوزه محيط زيست تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در نشست اتاق فکر آب استان با بیان اینکه موضوع محیط زیست باید دغدغه ای همگانی باشد ، اظهار کرد: همه حوزه ها مانند صنعت، کشاورزی، خدمات، امور امنیتی، مدارس و دانشگاه ها باید با محیط زیست ارتباط نزدیک داشته باشند تا این موضوع دغدغه ای همگانی شود و از آن غفلت نکنیم.

استاندار قزوین بر ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای حل مشکلات حوزه محیط زیست تاکید کرد و افزود: توجه به محیط زیست عزم جدی می خواهد و باید با استفاده از شرکت های دانش بنیان برای این مشکلات فکری کنیم.

این مسئول تصریح کرد: تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی در مقابل تولید پسماند واحد خود مسئولیت دارند و باید تجهیز واحدهای صنعتی به آزمایشگاه های مدرن کنترل کیفی در دستور کار باشد.

صدر الدین علیپور مدیر کل حفاظت محیط زیست استان هم در این نشست با اشاره به آلودگی آب های زیر زمینی، گفت: چاه های آب از طریق برخی واحد های صنعتی آلوده می شوند.

حمید رضا قزوینی دبیر اتاق فکر آب هم با تائید سخنان مدیر کل حفاظت محیط زیست، افزود: در بخش آب شرب آلودگی وجود ندارد و این بخش کاملا تحت نظارت می باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار