استفاده از ظرفیت نخبگان در آموزش‌های قرآنی نهادینه شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 105737
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۴:۱۴
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش قزوین:
شاخص : معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: ضعف بخش روان خوانی و رو خوانی قرآن مستلزم مدیریت و عملکرد یک پارچه واحدهای اجرایی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، پیش از ظهر امروز دومین جلسه کارگروه توسعه آموزش عمومی قرآن کریم با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مشاور قرآنی استاندار و جمعی از مسئولین در سالن جلسات آموزش و پرورش قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام علی انصاری معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش با اشاره به لزوم آموزش قرآن در بین آحاد دانش‌آموزان ، اظهار کرد: وجود ظرفیت‌های مناسب در این نهاد موجب شده است تا کمیسیون قرآن و عترت به اداره‌کل آموزش و پرورش استان واگذار شود.

وی اذعان داشت: در بحث سخت افزاری و نرم افزاری آموزش قرآن باید دستگاه‌های دیگر نیز ورود یابند و برنامه‌های خود را در جلساتی که هر ماه برگزار می‌شود، بیان کنند.

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش با تاکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان در حوزه آموزش‌های قرآنی ، گفت: توانمندسازی نیروی انسانی به کمک سایر دستگاه‌ها باید انجام و تقویت شود.

این مسئول با اشاره به توجه بیشتر در راستای تقویت ضعف اخلاقی و معنوی افراد در جامعه ، ابراز کرد: حضور دلسوزانه و فداکارانه افراد انقلابی و قرآنی از الزامات توانمندسازی این بخش است.

انصاری افزود: ضعف افراد در بخش روانخوانی و روخوانی قرآن مستلزم مدیریت و عملکرد یک پارچه واحدهای اجرایی است.

وی در پایان تصریح کرد: مسائل فرهنگی با سایر بخش‌ها ارتباط تنگاتنگی داشته و اصلاح امور فرهنگی نیز موجب بهبود سایر مسائل می‌شود.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار