استفاده از ظرفیت نخبگان در اجرای اقتصاد مقاومتی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92167
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
استاندار تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي بر ضرورت استفاده از اساتيد دانشگاه، نخبگان و افراد خوش فكر در اجراي اقتصاد مقاومتي تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، فریدون همتی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بر ضرورت استفاده از اساتید دانشگاه، نخبگان و افراد خوش فکر در اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: باید با بومی سازی برنامه های ملی اقتصاد مقاومتی نسبت به تعیین اولویت ها و اجرایی شدن کارها اقدام کنیم.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی نیاز کشور را بدون اتکا به خارج تامین می کند تصریح کرد: باید ظرفیت های داخلی را شناسایی و با فعال کردن زنجیره های تولید از خام فروشی محصول خودداری کرده و با در نظر گرفتن توانمندی های صنعتی، کشاورزی و گردشگری برنامه ها را اجرا کنیم.

این مسئول با بیان اینکه در اقتصاد مقاومتی بهره وری بسیار مهم است افزود: برای رسیدن به رشد هشت درصدی باید سهم هر دستگاه را مشخص کرده و با نظارت مستمر و رصد کارها به نتیجه برسیم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از انتخابات مهم ترین رویکرد و برنامه، اقتصاد مقاومتی است و همه باید درک درستی از موضوع داشته باشیم و با حداکثرسازی کارآمدی تولید اقتصاد مقاومتی را محور برنامه ها قرار دهیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار