استفاده از مدیران تحول‌گرا در آموزش و پرورش/ جامعه با تندروی به جایگاهی نمی‌رسد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83077
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۱
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به اینکه نظام آموزش باید در سطوح مختلف از مدیران تحول گرا استفاده کند، گفت: جامعه با تندروی به هیچ جایگاه مناسبی دست نخواهد یافت و باید رفتار تعادلی ترویج یابد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در دیدار کارکنان آموزش و پرورش استان با اشاره به نقش حساس و با اهمیت آموزش و پرورش و تاثیرگذاری آن بر خانواده‌ها، اظهار کرد: پیشرفت هر جامعه ای مرهون زحمات فرهنگیان و مربیان است و باید قدردان آنان بود.

استاندار قزوین در ادامه تصریح کرد: آموزش و پرورش اولین سنگر و حامی مقام معظم رهبری است و باید به صورت دائم در سخنان خود، بیانات و فرمایشات ایشان را پر رنگ کرد و همچنین در حوزه تعلیم و تربیت منطق درست و صحیح دولت را اجرا کرد.

همتی خاطرنشان کرد: جامعه با تندروی به هیچ جایگاه مناسبی دست نخواهد یافت بلکه افراد باید بکوشند تا رفتار تعادلی را ترویج کنند.

وی تاکید کرد: در نظام آموزش باید در سطوح مختلف از مدیران تحول گرا استفاده کرد و آموزش و پرورش بیشتر باید بخش تحول گرایی را مد نظر بگیرد.

استاندار قزوین بیان کرد: دانشگاه ها باید کارخانه های تکمیل این فرآیند تربیتی و آموزشی باشند و با جهت گیری های مناسب راه را برای پیمودن مسیر تعلیم و تربیت هموار سازند.

وی در ادامه دانش آموزان را سرمایه های ارزشمند ایران اسلامی دانست و افزود: برای پیشرفت یک جامعه پویا باید به امر تعلیم و تربیت توجه کافی داشت.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار