استفاده حداکثری از ظرفیت گمرک قزوین در بخش صادرات و واردات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79839
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰
استاندار قزوين تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوين بر استفاده حداکثری از ظرفیت گمرک برای تسهیل در بخش صادرات و واردات در راستای حمایت از فعالان حوزه تجارت تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در نوزدهمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت گمرک قزوین برای تسهیل در بخش صادرات و واردات در راستای حمایت از فعالان حوزه تجارت و سرمایه گذاران، بیان کرد: از همه دستگاه هایی که در خصوص تشکیل و فعال کردن پنجره واحد گمرک قزوین تلاش کردند، قدردانی می کنیم.

استاندار قزوین با اشاره به افزایش صادرات کالا از گمرگ استان اظهار کرد: با فراهم کردن زیرساخت ها سعی می‎‌شود تخصیص کالا به ویژه کالاهای پزشکی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

این مسئول از حمل و نقل ریلی به عنوان یکی از ارزان ترین، راحت ترین و مطمئن ترین راه های انتقال و جابه جایی کالا یاد کرد و گفت: گمرک قزوین باید از این ظرفیت به شکل مطلوب استفاده کند.

روزبه در ادامه بر سرعت بخشیدن به طرح ساماندهی و جمع آوری انواع پسماندها در استان تاکید و اضافه کرد: اگر نسبت به این موضوع بی تفاوت باشیم، عواقب و خطرهای زیادی در انتظارمان خواهد بود.

زاهدپور مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری هم با اشاره به اینکه توجه به محیط زیست و دفن بهداشتی زباله ها یکی از اولوبت های استان است، از شروع به کار دستگاه بازیافت زباله خبر داد و افزود: این دستگاه در حال حاضر با بازیافت روزانه ۲ تن زباله در شهرک صنعتی آراسنج نصب شده است در صورتی که اگر سوله اصلی آن در محمدآباد تکمیل شود این دستگاه می تواند با ۲۵ تن در روز فعالیت خود را ادامه دهد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار