استقبال۶هزار روزه‌دار البرزی در جزء خوانی قرآن کریم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61571
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خبر داد
شاخص : مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: بیش از 6 هزار نفر از روزه‌داران شهرستان البرز، در برنامه های جزء خوانی قرآن شرکت می‌کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی نوروزی با اشاره به برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان در شهرستان البرز، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان، استقبال خوبی از برنامه های فرهنگی به ویژه جلسات قرآنی در شهرستان البرز وجود دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه مراسم و برنامه های معنوی در بیش از ۷۰ مسجد و حسینه البرز برگزار می شود، اعلام کرد: بیش از ۶ هزار نفر از روزه داران شهرستان البرز، در برنامه های جزء خوانی قرآن کریم این شهرستان شرکت می کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: برنامه های قرآنی مساجد و حسینیه های البرز شامل تفسیر، جزء خوانی و آموزش روانخوانی قرآن کریم است.

نوروزی با اعلام اینکه در دیگر بقاع متبرکه استان قزوین، جزخوانی قرآن کریم صورت می‌گیرد، تصریح کرد: طرح ضیافت الهی با رویکرد تبدیل امامزادگان و بقاع متبرکه، به قطب‌های معنوی و فرهنگی است که در قالب این طرح، برنامه‌های متنوعی در این امامزادگان اجرا می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: دعا و مناجات‌خوانی، برنامه‌‌های ویژه کودکان و نوجوانان، نظیر مسابقه، تفسیر قرآن، برپایی خیمه‌های معرفت، مشاوره وقف و گفتمان دینی از جمله این برنامه‌ها است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار