استقرار بیش از ۱۲۰۰ بازرس و سربازرس در سطح استان/ حضور چشم‌گیر ملت ایران جهانیان را متحیر خواهد کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94552
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین
شاخص : رئیس هیئت بازرسی استان قزوین خبرداد: بیش از 1200 بازرس و سربازرس در سطح استان  و شهرستان مستقرشده‌اند تا اگر مشکلی در مسیر رای گیری اتفاق افتاد سریعا به فرمانداری و نماینده فرماندار منتقل کنند.

ایوب رحیمی رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات، اظهار کرد: مردم همیشه جلوتر از مسئولین در صحنه حاضر بوده و در این دوره نیز با حضور چشم گیر خود جهانیان را متحیر خواهند کرد.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته توسط ستاد انتخابات استان، اذعان داشت: تمام تمهیدات لازم انجام شده و رای گیری راس ساعت ۸ صبح آغاز و هیچ مانعی وجود ندارد.

رحیمی در ادامه گفت: بیش از ۱۲۰۰ بازرس و سر بازرس در سطح استان و شهرستان در ارتباط‌ هستند تا اگر مشکلی در مسیر رای گیری اتفاق افتاد سریعا به فرمانداری و نماینده فرماندار منتقل نمایند.

این مسئول تاکید کرد: بی شک حضور مردم هم‌چون سال‌های گذشته پررنگ بوده و لبیک گویان به ندای مقام معظم رهبری در ۷ اسفند حماسه بزرگی خواهند آفرید.

رحیمی با اشاره به مردم سالاری دینی نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: این حضور نشان از اقتدار ملت ایران دارد که آزادانه نماینده مجلس و خبرگان رهبری را انتخاب و حمایت می کنند.

رئیس هیئت بازرسی استان در خصوص تبلیغات و دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور، ابراز کرد: این اقدامات برای آنان نتیجه عکس خواهد داشت و مردم با حضوری مصمم‌تر بار دیگر نا امیدی را برای دشمنان به ارمغان می‌آورند.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار