Iranjb.ir

استقرار ۸ ایستگاه سلامت ویژه نوروز در راه های قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95230
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خبر داد
شاخص : رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: در راستای خدمات‌دهی بهتر به مسافران و گردشگران نوروزی 8 ایستگاه سلامت در محورهای مواصلاتی استان قزوین مستقر می شود.
Untitled-3

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، پیمان نامدار با اعلام اینکه هشت ایستگاه سلامت در محورهای مواصلاتی استان قزوین در ایام نوروز مستقر می شود، اظهار کرد: در این ایستگاه‌ها خدمات معاینه بیماران و دارو رسانی به ویژه داروهای اورژانسی و ضروری ارائه می‌شود.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین با بیان اینکه در ایام نوروز محورهای مواصلاتی استان قزوین پرتردد است، گفت: نیروها و آمبولانس‌های پایگاه‌های جاده‌ای به ویژه در محور قزوین- کرج به صورت گسترده‌تری فعالیت می‌کنند.

این مسئول عنوان کرد: این ایستگاه ها در ورودی شهرهای آبیک، زیباشهر، سه راهی شامی‌شاپ در تاکستان، آوج و جاده آراسنج مستقر خواهند شد.

نامدار اعلام کرد: در راستای خدمات‌دهی بهتر به مسافران و گردشگران نوروزی ۱۲۰ نفر از نیروهای این مرکز در سطح استان به صورت آماده‌باش در ایام نوروز خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی یادآور شد: با تمهیداتی که از طرف دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته، امسال توانستیم ۴ دستگاه آمبولانس به ناوگان اضافه کنیم.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین در ادامه افزود: در حال حاضر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قزوین با ۷۷ دستگاه خودرو عملیاتی و آمبولانس‌ها و همچنین ۳۷ پایگاه شهری و جاده‌ای آماده خدمت رسانی به مردم استان است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار