استقرار ۸ ایستگاه سلامت ویژه نوروز در راه های قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95230
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان خبر داد
شاخص : رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: در راستای خدمات‌دهی بهتر به مسافران و گردشگران نوروزی 8 ایستگاه سلامت در محورهای مواصلاتی استان قزوین مستقر می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، پیمان نامدار با اعلام اینکه هشت ایستگاه سلامت در محورهای مواصلاتی استان قزوین در ایام نوروز مستقر می شود، اظهار کرد: در این ایستگاه‌ها خدمات معاینه بیماران و دارو رسانی به ویژه داروهای اورژانسی و ضروری ارائه می‌شود.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین با بیان اینکه در ایام نوروز محورهای مواصلاتی استان قزوین پرتردد است، گفت: نیروها و آمبولانس‌های پایگاه‌های جاده‌ای به ویژه در محور قزوین- کرج به صورت گسترده‌تری فعالیت می‌کنند.

این مسئول عنوان کرد: این ایستگاه ها در ورودی شهرهای آبیک، زیباشهر، سه راهی شامی‌شاپ در تاکستان، آوج و جاده آراسنج مستقر خواهند شد.

نامدار اعلام کرد: در راستای خدمات‌دهی بهتر به مسافران و گردشگران نوروزی ۱۲۰ نفر از نیروهای این مرکز در سطح استان به صورت آماده‌باش در ایام نوروز خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی یادآور شد: با تمهیداتی که از طرف دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته، امسال توانستیم ۴ دستگاه آمبولانس به ناوگان اضافه کنیم.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین در ادامه افزود: در حال حاضر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قزوین با ۷۷ دستگاه خودرو عملیاتی و آمبولانس‌ها و همچنین ۳۷ پایگاه شهری و جاده‌ای آماده خدمت رسانی به مردم استان است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار