بدعهدی آمریکا بار دیگر در برجام اثبات شد
کد خبر: 118160
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۶
مشاور فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد
شاخص : مشاور فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه قطع شدن دست استکبار از کشور ما استقلال ملت ایران را تضمین کرد گفت: بدعهدهای آمریکا بار دیگر در برجام برای همگان اثبات شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، علیرضا افشار مشاور فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز در تجمع مردمی شهر قزوین که به مناسبت روز ملی استکبارستیزی ۱۳ آبان در خیابان شهدا برگزار شد، اظهار کرد: در انقلاب اسلامی ما توانستیم آزادی خود را در مقابل دیکتاتوری رژیم منحوس پهلوی بدست آوردیم و آزادانه تصمیم بگیریم.

وی افزود: این آزادی نتیجه حضور تمام عیار ملت ایران در صحنه است که امروز هم این حضور را در تمام عرصه‌ها از جمله انتخابات شاهد هستیم.

مشاور فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه گفت: تسخیر لانه جاسوسی دستاورد بزرگی همچون استقلال را برای ایران به ارمغان آورد چراکه سالیان طولانی تحت سلطه آمریکا بودیم.

افشار اضافه کرد: آمریکا در بخش‌های مختلف کشور نفوذ داشت به طوری که در ارتش ما تعداد قابل توجهی مستشاران آمریکایی حضور داشتند، منابع کشور را به غارت می‌بردند و تصمیمی گرفته نمی‌شد مگر با دخالت آمریکا.

این مسوول خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا همچنان نفوذ خود را از طریق شبکه جاسوسی حفظ کرده بود و امام(ره) همواره بر این تاکید داشتند که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید زیرا بر اهداف شوم آن‌ها واقف بود.

وی با بیان اینکه قطع شدن دست استکبار از کشور ما استقلال ملت ایران را تضمین کرد اذعان داشت: اگر لانه جاسوسی توسط دانشجویان که نماینده ملت بودند فتح نمی‌شد کودتای ۲۸مرداد تکرار و شاه به کشور برمی‌گشت و حمام خون به راه می‌انداخت.

مشاور فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: دستاورد دیگر تسخیر لانه جاسوسی این بود که دنیا با انقلاب اسلامی آشنا شد چراکه پیش از آن دشمنان چهره ملت انقلابی ایران را افرادی خشونت طلب و منفی به جهانیان معرفی می‌کردند.

افشار ادامه داد: ترس از آمریکا در دل سایر ملت‌ها به خصوص مسلمانان رخنه کرده بود، تسخیر لانه جاسوسی این واهمه را از بین برد و به همه ثابت کرد که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند انجام دهد.

این مسئول ابراز کرد: آزادی اموال بلوکه شده و عدم دخالت آمریکا در امور کشور جزو خواسته‌های ما در قبال آزادی گروگان‌ها بود اما بدعهدی‌های آمریکا همیشه و در همه مراحل وجود داشت.

مشاور فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح : درسی که ملت ایران و مسوولین باید از ۱۳ آبان بگیرند این است که استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار قابل اعتماد نیستند و در قضیه برجام به خوبی نشان دادند که دروغ می‌گویند.

افشار یادآور شد: مقام معظم رهبری یک بار دیگر اجازه دادند تا کسانی که امیدوار بودند با مذاکره می‌توان حق مردم ایران را از آمریکا بگیرند به این نتیجه برسند که آن‌ها دروغگو و بدعهد هستند و مواضع دیپلماتیک را نمی‌پذیرند.

این مسئول در پایان افزود: ملت ما در پرتو عنایات الهی و هدایت رهبر معظم انقلاب راه خود را پیدا کرده است و با وجود سختی‎ها و خسارت‌ها هرگز عزتمندی و اقتدار ملی خود را از دست نخواهد داد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار