استکبار جهانی درصدد تفرقه‌انگیزی بین جوانان است
کد خبر: 110195
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۶:۳۴
معاون سیاسی امنیتی استاندار:
شاخص : معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین با اشاره به اینکه استکبار جهانی درصدد تفرقه‌انگیزی بین جوانان است گفت: باید از ظرفیت هنرمندان و نویسندگان بهره‌مند شد تا چگونگی ایستادگی مردم در آن دوران برای جوانان به نمایش گذاشته شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس که صبح امروز در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در اجرای برنامه‌های دفاع مقدس باید تمام توان خود را برای بازتاب اقتدار ایرانیان در برابر ظلم به کار گیریم.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی با تفرقه انگیزی سعی در ایجاد شبهه بین جوانان را دارد، بیان کرد: در راستای تبیین شرایط تاریخی برای جوانان باید از ظرفیت هنرمندان و نویسندگان بهره‌مند شد تا چگونگی ایستادگی مردم در آن دوران به نمایش گذاشته شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه سخنرانی‌ها باید در راستای روشن سازی اذهان عمومی صورت گیرد، عنوان کرد: اگر وحدت و ولایت مداری مردم آن زمان نبود به پیروزی نمی رسیدیم لذا در شرایط کنونی که کشور همواره مورد هجمه دشمنان است باید اتحاد ملت ایران حفظ شود.

این مسئول با بیان اینکه دستگاه‌ها تا پایان مرداد مهلت پیگیری مسئولیت های محوله را دارند، گفت: امروزه نگاه دنیا به ایران است تا ببینند پس از گذشت سالها چه برنامه‌هایی برای هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده است و دستگاه‌های اجرایی باید اختیارات لازم در راستای عملی سازی برنامه‌ها را داشته باشند.

وی در انتها اعلام کرد: با توجه به آغازین روز نمایش فصل شیدایی و اثرگذاری این نمایش در سایر استان‌ها باید از خانوادها برای حضور در این نمایش دعوت به عمل آید تا بتوان فرهنگ دفاع مقدس را زنده نگه‌داشته و به نسل‌های آینده منتقل کرد.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار