اسم رمز فتنه جدید رونمایی شد+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66386
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
شاخص : «اسم رمز فتنه جدید» عنوانی است که کاربران شبکه‌های اجتماعی به سخن اخیر عفت مرعشی در واکنش به حکم مهدی هاشمی داده‌اند.

سرویس سیاسی شاخص– عفت مرعشی همسر هاشمی رفسنجانی پس از اجرای حکم فرزندش مهدی هاشمی گفت: «انقلاب علیه شاه از اوین شروع شد و زندان‌ها و فشارها عامل مهمی در شکل گیری انقلاب بود و حالا نیز به همین شکل است».

این گفته همسر هاشمی رفسنجانی در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت و این پرسش در اذهان عمومی مطرح شد: «یعنی باز بریزن تو خیابون؟»،‌ «فتنه جدیدی در راه است!».

کاربران شبکه‌های اجتماعی این گفته عفت مرعشی را اسم رمز فتنه جدید تعبیر کردند.

.

.

.

برخی از کاربران نیز بر این نکته تأکید کردند که عفت مرعشی همسر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی نخستین نفری است که در همان ساعات اولیه رأی‌ گیری از تقلب در انتخابات سخن گفته است.

وی پس از آنکه رأی خود را به صندوق می‌اندازد، سخن از تقلب به میان می‌آورد و هوادارانش را به حضور در خیابان‌ها دعوت می‌کند و در پاسخ به پرسشی مبنی بر توصیه‌ به هواداران و نامزدها بعد از روز انتخابات می‌گوید: «اگر تقلب کردند، بریزند تو خیابون‌ها!».

.

.

طی روزهای گذشته، مهدی هاشمی، فرزند هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای گذراندن محکومیت حبس ۱۰ ساله خود روانه زندان اوین شد.

فائزه هاشمی در این خصوص با سایت ضد نظام و معاند کلمه، مصاحبه‌ای انجام داد که در قسمتی از سخنان خود از قول عفت مرعشی مدعی شده است که «انقلاب از اوین شروع شد و زندان‌ها و فشارها و کسانی که در زندان‌ها بودند عامل مهمی در شکل گیری انقلاب بود و حالا به همین شکل بنابراین تاریخ نشان داده که قطعاً هیچ حکومتی با زندان کردن افراد پابرجا نمانده است و تمام این کارها نتیجه عکس درپی خواهد داشت».

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “اسم رمز فتنه جدید رونمایی شد+تصاویر”

  1. ناشناس گفت:

    هر کس نداند گمنامان دانند که چه ها که نکردید همین که دور ما را گرفتند و به جای درس بد رهبری و دشمنی با خامنه ای را در سرمان پر کردند حسن خمینی هم بازیچه شد تا انجا که هی شب نامه و صبح نامه که جای خمینی حسن است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار