اسکوتر برقی‌ خانه را آتش زد + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90048
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۵۷
شاخص : جبرئیل محمد فریسِ 13 ساله مشغول بازی در خانه‌ی یکی از دوستانش بود که اسکوتر برقی‌ِ در حال شارژ آتش گرفت و ناگهان منفجر شد.

به گزارش شاخص نیوز ؛ جبرئیل محمد فریسِ ۱۳ ساله مشغول بازی در خانه‌ی یکی از دوستانش در وایک، بردفورد، بود که اسکوتر برقی‌شان در حال شارژ آتش گرفت و ناگهان منفجر شد.

محمد در مصاحبه‌ای ماجرا را این‌گونه تعریف می‌کند: آتش و دود همه‌جا را فراگرفته بود و غریزه‌ام به من می‌گفت در وهله اول همه را از سالم ازآنجا خارج کنم.

پسر نوجوان پیش از تماس با آتش‌نشانی دوستِ ۹ ساله‌اش، تونی چیم و خواهرِ ۸ ساله‌اش کارن چیم را به اتاق‌خواب‌های طبقه بالا برد. او طبق آموزش‌هایی که دیده بود، برای جلوگیری از ورود دود زیر در را با پتو پوشاند.

محمد در ادامه می‌گوید: می‌خواستم پنجره را هم بشکنم که مادر بچه‌ها، توتی تِرَم، از راه رسید. او در را باز کرد و هر سه‌مان را بیرون برد.

مادر، همسر و سه کودک به خاطر شوک وارده و استنشاق دود به درمانگاهِ بردفورد رویال منتقل شدند و خوشبختانه صدمات جسمی ندیده بودند.

طارق مجید پدر جبرئیل در مصاحبه‌ای با روزنامه تلگراف و آرگوس گفته است: به‌عنوان پدرش، واقعاً به او افتخار می‌کنم. یکی از افسران پلیس حاضر در محل نیز به طارق گفت: پسرت قهرمان است، اگر او نبود بچه‌ها می‌مردند.

به گفته‌ی آتش‌نشانی منطقه احتمالاً باتری‌های لیتیومیِ اسکوتر برقی به خاطر بیش‌ازحد گرم شدن آتش‌گرفته‌اند.

نوجوانی که جان دوستانش را نجات داد + تصاویر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار