اشتغالزایی برای ۷۰۰ نفر در کانون معلولین توانا
کد خبر: 105833
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
رئیس هیئت مدیره کانون معلولین توانا خبر داد
شاخص : رئیس هیئت مدیره کانون معلولین توانا از اشتغالزایی برای ۷۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت در این کانون خبر داد.

سیدمحمد موسوی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به توانمندسازی معلولان، از اشتغالزایی برای ۷۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت در این کانون خبر داد.

رئیس هیئت مدیره کانون معلولین توانا با بیان اینکه توانمندی معلولین و تکیه به توان آنان عامل موفقیت است، اظهار کرد: این کانون توانسته نگرش جامعه را نسبت به قشر معلول تغییر دهد و در خصوص توانمندی های آنان فرهنگ سازی کند.

این مسئول تصریح کرد: امروز عملکرد معلولین توانا در سطح دنیا دیده شده و امید است مسئولان نیز این عملکرد را ببینند.

موسوی ابراز کرد: معلولان با توجه به محدودیت و تفاوت ظاهری که با سایر مردم دارند موجب شده گاهی اوقات توانایی و نیازهای آن‌ها در عرصه‌های مختلف نادیده گرفته شده یا به درستی مورد توجه قرار نگیرد.

وی بیان کرد: هدف ما این است که معلولان نه تنها باری بر دوش جامعه نباشند بلکه به جامعه و افراد تندرست نیز خدمات ارائه کنند.

رئیس هیئت مدیره کانون معلولین توانا با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق اقدام و عمل خاطرنشان کرد: این کانون حدود ۲ دهه است که با دوری از شعارزدگی اقدام و عمل را آغاز کرده است.

وی در انتها یادآور شد: کانون معلولان توانا یکی از نهادها و سازمان‌های مردم نهاد است که بسیاری از امور مورد نیاز و فعالیت‌های برجسته معلولان را در حوزه‌های مختلف اجرایی پیگیری می‌کند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار