اشتغال ۲۵ نفر در اولین بیمارستان دامپزشکی آبیک - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168329
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان آبیک خبر داد
شاخص : رئیس اداره دامپزشکی آبیک گفت: بیمارستان دامپزشکی آبیک  با مساحت 430 متر مربع ودر زمینی به مساحت 500 متر مربع و در 3 طبقه احداث گردیده است.

دکتر مر تضی یعقوبی رئیس اداره دامپزشکی آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: بیمارستان دامپزشکی آبیک در سال ۱۳۹۳ در منطقه ناصر آباد شهرستان آبیک، به عنوان اولین بیمارستان دامپزشکی شهرستان فعالیت خود را برای رفاه حال دامداران و مرغداران شهرستان و با ارائه خدمات دامپزشکی از جمله واکسیناسیون، داروخانه، خدمات آزمایشگاهی و انجام اموردرمانی اعم از معاینه، جراحی و درمان بر مبنای تعهد، علاقه و پایبندی به ارزش های اخلاقی حقوق حیوانات آغاز کرد.

وی بیان کرد: هدف بیمارستان دام کمک به حفظ سلامت و کاهش آلام حیوانات از طریق ارائه خدمات درمانی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا و همچنین کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه از طریق بهبود وضعیت سلامتی حیوانات خانگی می باشد.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: هم اکنون ۲۵ نفر به صورت مستقیم در این بیمارستان اشتغال دارند و خدمات ارائه شده توسط این بیمارستان موجبات اشتغالزایی غیر مستقیم تعدادی از دانش آموختگان دامپزشکی را فراهم کرده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار