اشرافی‌گری عامل نفوذ دشمن در نمایندگان/ حمایت بیگانگان از احزاب خطری بزرگ برای کشور است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93682
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۱۵
کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی:
شاخص : کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تجمل و اشرافی‌گرایی نمایندگان عاملی برای نفوذ دشمن است،  گفت:حمایت بیگانگان از هر جریان و حزبی برای کشور خطرناک بوده و منویات رهبری باید ملاک همه مسئولان قرار گیرد.

مهدی الهیاری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به خصوصیات یک نماینده انقلابی، اظهار کرد: یک فرد انقلابی باید در تمام ابعاد زندگی اجتماعی و سیاسی مقام معظم رهبری را الگوی خود قرار داده و وابسته به هیچ حزب و گروهی نباشد.

کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فساد مالی یکی از راه‌های نفوذ دشمن در مجلس است، گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری تجمل و اشرافی‌گرایی نمایندگان عاملی برای نفوذ دشمن خواهد بود.

وی ابراز کرد: تعامل و برقراری ارتباط با جهان و سایر کشورها باید بر اساس دیدگاه‌ها و تدابیر رهبر معظم انقلاب باشد.

این کاندیدا تاکید کرد:حمایت بیگانگان از هر جریان و حزبی برای کشور خطرناک بوده و منویات رهبری باید ملاک همه مسئولان قرار گیرد.

الهیاری تصریح کرد: نظر شورای نگهبان حجت شرعی بوده و  تبعیت از آن برای همه لازم‌ الاجرا و واجب است و  تشخیص فتنه۸۸ برعهده قوه قضائیه است.

وی تشکیل اتاق فکر و پرداختن به اشتغال جوانان را از اصلی‌ترین برنامه‌ها برای آینده عنوان کرد.

کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی توصیه کرد: مردم با آگاهی و تحقیق مناسب افراد شایسته و به دور از توهین و تحقیر را انتخاب کنند.

وی اضافه کرد: حضور حداکثری و مشارکت عمومی در انتخابات مانع نفوذ دشمن در کشور شده و انتخاب فردی با معیارهای انقلابی و اسلامی موجب اقتدار نظام و ملت خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار