اصلاح طلبان در قزوین لیست ندارند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91967
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۱۲
سيد حسين مرعشى:
شاخص : ما از دوستانمان که رد صلاحیت شده‌اند می‌خواهیم برای مصالح عالی کشور و نظام با گذشت و ایثار در صحنه بمانند.

شاخص نیوز: سید حسین مرعشى در گفتگو با ایلنا درباره چگونگی حضور اصلاح طلبان در انتخابات سخن گفته است .

وی ضمن وارد کردن اتهام به شورای محترم نگهبان گفته است، در حال حاضر افرادی بدون مستندات قانونی قانع کننده رد صلاحیت شده‌اند که اغلب این افراد از شخصیت‌های شناخته شده و مورد احترام مردم در مناطق مختلف هستند.

وی افزوده است تاسف عمیق خود را از رفتار نامناسب با شخصیت‌های سیاسی معتدل اعلام می‌کنم و فکر می‌کنم توسعه و آبادانی کشور نیازمند سعه‌صدر بیشتری است.

مرعشی با بیان توصیه ای افزوده ؛ ما از دوستانمان که رد صلاحیت شده‌اند می‌خواهیم برای مصالح عالی کشور و نظام با گذشت و ایثار در صحنه بمانند و تاثیرگذاری خود را داشته باشند، تا بتوانیم هر آنچه که در توان داریم برای کمک به پیشرفت و حمایت از پروژه مهم برجام که آینده کشور را رقم می‌زند بکار گیریم و علیرغم نامهربانی‌ها و کم لطفی‌ها از مسیر خدمت به مردم منصرف نشویم.

برادر خانم هاشمی همچنین بیان داشت: جریان اصلاحات در تهران لیست کامل خواهد داد و از این بابت مشکلی نداریم، لیست ما هم برای انتخابات خبرگان و هم برای انتخابات مجلس در تهران کامل خواهد بود.

عضو کارگزاران اضافه کرد ؛ در تعدادی از استان‌ها نیز امکان معرفی کاندیداهای دولت و اصلاح‌طلبان وجود دارد ،در برخی از حوزه‌های انتخابیه نیز بنا بر این است که از کاندیدای اصولگرای میانه‌رو حمایت کنیم تا از ورود افراطیون به مجلس جلوگیری کرده باشیم.

وی اظهار داشت: ناچاریم در تعدادی از حوزه‌های انتخابیه سکوت کنیم و در این حوزه انتخاب را برعهده خود اصلاح طلبان خواهیم گذاشت، چون اساسا امکان معرفی و حمایت از کاندیدای خاصی وجود ندارد.

مرعشی با تشریح حوزه های انتخابیه برخی استانها گفته است ؛ این وضعیت در حوزه‌هایی همچون سیرجان، کرمان و قزوین وجود دارد که جزییات مربوط به چگونگی معرفی کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان در حوزه‌های مختلف تا روز سه‌شنبه نهایی و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع خبر : ایلنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار