اصلاح عملکرد مدیران دستگاه ها و فرمانداران در حوزه اشتغال - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158998
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تاکید کرد
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: باید بر مراحل ثبت نام و اعطای تسهیلات اشتغال روستایی به صورت دقیق نظارت شود و عملکرد مدیران دستگاه ها و فرمانداران نیازمند بازنگری است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه شورای با تاکید بر اینکه عملکرد مدیران دستگاه ها و فرمانداران در حوزه اشتغال نیازمند بازنگری و اصلاح است، اظهار کرد: نظارت‌ها باید به گونه‌ای باشد که اشتغال پایدار در روستا‌ها ایجاد و به تحرک اقتصادی و ماندگاری در روستا منجر شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با بیان اینکه از عملکرد فرمانداران و دستگاه های متولی در حوزه اشتغال، گله مند هستیم، تصریح کرد: متاسفانه روند کار بسیار کند است و این برخلاف نگاه و برنامه ای است که دولت به این بخش دارد و تسهیلات را به صورت یارانه ای و با نرخ بهره پایین در اختیار استان ها قرار می دهد.

این مسوول بیان کرد: مدیران دستگاه ها باید آمار جدید شغل های ایجاد شده در حوزه خود را هرچه زودتر در سامانه رصد ثبت کنند تا آخرین وضعیت اشتغالزایی در استان طی سال جاری مشخص شود.

حبیبی با اشاره به پائین بودن سود بانکی این تسهیلات، تاکید کرد: متقاضیان طرح‌های را که ارائه می‌کنند باید قابل توجیه و صرفه اقتصادی داشته باشد و به اشتغال منجر شود.

وی در ادامه از فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاه های متولی خواست درباره ثبت نام و شرایط پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی به مردم اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار