اصلاح قانون سود بانکی در دستور کار مجلس شورای اسلامی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 108676
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۴۴
رییس کمیسیون اصل 90مجلس خبر داد:
شاخص : نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز با اشاره به بانک‌ها به عنوان یک رکن اصلی در سرمایه‌ گذاری‌های تولیدی گفت:900 میلیارد تومان اعتبار در بانک‌ها کشور سرمایه گذاری شده است بنابراین باید در خدمت تولید قرا گیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در همایش بزرگداشت صنعت و معدن که در سالن اجتماعات سازمان صنعت و معدن استان برگزار شد، اظهار کرد: گردش چرخه‌های صنعت در دست کسانی است که با دستان پرتوان تولیدگران محقق می‌شود.

وی افزود: با توجه به تاکیدات وزیر صنعت و معدن در مجلس شورای اسلامی تمام تلاش باید در جهت ارتقاء تولیدات باشد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز خاطر نشان کرد: برطرف کردن مشکلات ۷ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی در کشور در دستور کار دولت قرار دارد و سهم استان قزوین رفع مشکلات ۴۰۰ واحد تولیدی و تکمیل ۱۰۰ واحد با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی است.

وی تصریح کرد: باتوجه به همت دولت در راستای به گردش درآوردن چرخه صنعت و هموارسازی موانع تولید از سر راه تولیدکنندگان و مشخص شدن مسیر هدف، واحدهای تولیدی باید نهایت تلاش خود در جهت گسترش فعالیت‌ها و بهبود کیفیت کالاها در دستور کار قرار دهند.

محمدی با اشاره به بانک‌ها به عنوان یک رکن اصلی در سرمایه‌ گذاری‌های تولیدی تشریح کرد: ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار در بانک‌های کشور سرمایه گذاری شده است بنابراین باید در خدمت تولید قرا گیرد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز  با بیان اینکه اصلاح سود بانکی در دستور کار مجلس قرار دارد، تشریح کرد:  باید از توان ظرفیت‌های بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف استفاده کنیم و مسئولیت‌هایی را بر عهده این واحدها قرار دهیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار