Iranjb.ir

اصلاح قانون سود بانکی در دستور کار مجلس شورای اسلامی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 108676
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۴۴
رییس کمیسیون اصل 90مجلس خبر داد:
شاخص : نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز با اشاره به بانک‌ها به عنوان یک رکن اصلی در سرمایه‌ گذاری‌های تولیدی گفت:900 میلیارد تومان اعتبار در بانک‌ها کشور سرمایه گذاری شده است بنابراین باید در خدمت تولید قرا گیرد.
download (2)

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در همایش بزرگداشت صنعت و معدن که در سالن اجتماعات سازمان صنعت و معدن استان برگزار شد، اظهار کرد: گردش چرخه‌های صنعت در دست کسانی است که با دستان پرتوان تولیدگران محقق می‌شود.

وی افزود: با توجه به تاکیدات وزیر صنعت و معدن در مجلس شورای اسلامی تمام تلاش باید در جهت ارتقاء تولیدات باشد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز خاطر نشان کرد: برطرف کردن مشکلات ۷ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی در کشور در دستور کار دولت قرار دارد و سهم استان قزوین رفع مشکلات ۴۰۰ واحد تولیدی و تکمیل ۱۰۰ واحد با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی است.

وی تصریح کرد: باتوجه به همت دولت در راستای به گردش درآوردن چرخه صنعت و هموارسازی موانع تولید از سر راه تولیدکنندگان و مشخص شدن مسیر هدف، واحدهای تولیدی باید نهایت تلاش خود در جهت گسترش فعالیت‌ها و بهبود کیفیت کالاها در دستور کار قرار دهند.

محمدی با اشاره به بانک‌ها به عنوان یک رکن اصلی در سرمایه‌ گذاری‌های تولیدی تشریح کرد: ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار در بانک‌های کشور سرمایه گذاری شده است بنابراین باید در خدمت تولید قرا گیرد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز  با بیان اینکه اصلاح سود بانکی در دستور کار مجلس قرار دارد، تشریح کرد:  باید از توان ظرفیت‌های بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف استفاده کنیم و مسئولیت‌هایی را بر عهده این واحدها قرار دهیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار