اطفاء حریق رستوران غذاخوری در خیابان فردوسی قزوین+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 164323
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲:۱۴
افسر کشیک سازمان آتش‌نشانی قزوین خبر داد
شاخص : افسر کشیک وقت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از تلاش آتش نشانان در مهار آتش سوزی رستوران غذا خوری در خیابان فردوسی قزوین خبر داد.

حمیدرضا ململی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: پیرو تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۸ و ۳۶ دقیقه روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷، از مشاهده دود و آتش سوزی در قسمت اجاق غذا پزی یک باب رستوران در خیابان فردوسی قزوین خبر داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای ویژه اطفاء حریق ایستگاه های ۱ باغ دبیر، ۲ شهید بابایی و ۶ نواب در کمتر از چهار دقیقه به محل اعزام و مشاهده کردند آتش سوزی در قسمت داخلی دودکش اجاق کباب پزی به وقوع پیوسته و شعله های آتش و دود در حال گسترش و سرایت به سایر قسمتها می‌باشد.

افسر کشیک سازمان آتش‌نشانی قزوین با اشاره به اقدام موثر کارکنان این رستوران در استفاده از یک دستگاه خاموش کننده به منظور اطفاء و کنترل حریق گفت: آتش‌نشانان بلافاصله پس از حاضر شدن در محل با قطع جریان برق و گاز محل حادثه را ایمن سازی کرده و در ادامه با استفاده از یک دستگاه خاموش کننده آب و کف نسبت به اطفاء کامل حریق با حداقل خسارت ممکن اقدام و از گسترش شعله های آتش به سایر قسمتها و بروز خسارات بیشتر جلوگیری بعمل آوردند.

ململی در پایان اضافه کرد: آتش نشانان در ادامه به منظور تخلیه دود نسبت به تهویه فضای داخلی این محل اقدام کرده و پس از ایمن سازی کامل محل و تهیه گزارش حادثه نسبت به تحویل مغازه به مالک اقدام و به ماموریت خود پایان دادند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار