اعتراض بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه تهران به سوء‌استفاده کانال وابسته به رژیم صهیونیستی از درخواست تجمع آنها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155594
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
شاخص : سیج دانشجویی 7 دانشگاه تهران در بیانیه‌ای نسبت به پوشش خبری یک کانال وابسته به رژیم صهیونیستی از درخواست صدور مجوز برای تجمع، واکنش نشان دادند.

 

به گزارش خبرنگار شاخص نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، خواجه نصیرالدین طوسی، امام صادق(ع)، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت و علامه طباطبایی با صدور بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به پوشش خبری کانال آمدنیوز از درخواست تجمع آنان جلوی مجلس برای اعلام مطالبات اقتصادی، اعلام کردند.

در متن این بیانیه آمده است:
«نمایندگی ملت مستضعف و پابرهنه را چه به آقازاده‌های پاریس نشین.

انعکاس خواسته‌های طبقه متوسط را چه به دلاربگیرهای از سعودی و اسرائیل.

تشت‌های رسوایی جعلیات مداوم و دعواهای داخلی‌تان با خبرنگارها و کارمندهایی که در حقشان نامردی کرده‌اید روی زمین جوبی متعفن راه انداخته.

انصافا چقدر از مخاطبان ادعاییتان حقیقی و چقدر غیرحقیقی هستند و چقدرشان کنجکاوها هستند؟
آنچه که شما و اربابانتان را در طول این چهل سال غافلگیر کرده و بازهم خواهد کرد، عمق ایمان و توانایی جداسازی دوغ از دوشاب این مردم است و بدانید که مردم بازهم شما را غافلگیر خواهند کرد.
در ضمن دانشجویان بسیجی به عنوان فرزندان ملت احتیاجی به پوشش اخبار خود توسط شما ندارند و بهتر است که وقت و انرژی‌تان را صرف همان اختلافات داخلی و پاسخگویی به اتاق‌های فکر بالادستیتان به خاطر گل به خودی‌هایی کنید که این چند وقت زده‌اید.»

 

منبع: فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار