اعتراض مردم قزوین نسبت به برگزاری کنسرت مبتذل بنیامین در قزوین
کد خبر: 100480
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۴:۳۴
در حاشیه نماز جمعه امروز در قزوین صورت گرفت؛
شاخص : نمازگزاران و معتکفین قزوینی در حاشیه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه قزوین با امضا طوماری ضمن محکومیت برگزاری محافل رقص مختلط و بی حجابی در قزوین بنام برنامه فرهنگی، خواستار برخورد با عاملان برنامه ضد فرهنگی در شهرستان شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، همزمان با برگزاری آیین سیاسی عبادی نماز جمعه جمعی از خانواده‌های شهداء و ایثارگران، ائمه جماعات مساجد و اقشار مختلف مردم اقدام مبتذل فرهنگی رخ داده در کنسرت بنیامین را محکوم نمودند.

نمازگزاران با امضای طوماری ضمن محکومیت برگزاری محافل رقص مختلط و بی‌حجابی در قزوین بنام برنامه فرهنگی، خواستار برخورد با عاملان برنامه ضد فرهنگی در این شهر شدند.

در این طومار آمده است:
ما معتکفین و مردم شهیدپرور و انقلابی استان قزوین انزجار خود را از هرزگی ها و هنجار شکنی‌های کنسرت غیرقانونی برگزار شده در شب میلاد امیر المومنین(ع) در شهر دارالمومنین قزوین اعلام نموده و ضمن محکوم نمودن چنین اقداماتی برخورد جدی با عوامل برگزارکننده این کنسرت شنیع و برنامه‌های ضدفرهنگی اینچنینی و مسئولین کم کار و صادر کننده مجوز برای چنین برنامه هایی که در راستای تکمیل پروژه های نفوذ دشمن می باشد را خواستاریم و اعلام می نماییم که بروز چنین برنامه‌ه، ضد فرهنگ و خلاف شرع اسلام است.

تصاویر ارسالی از مخاطبان شاخص نیوز

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “اعتراض مردمی نسبت به برگزاری کنسرت بنیامین در قزوین+تصاویر”

  1. ناشناس گفت:

    بسیار عالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار