اعتراف جالب نشریه اصلاح‌طلب «صدا»/ روحانی با عدم حضورش در مجمع تشخیص نمی‌خواهد تجربه برجام را تکرار کند! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 184552
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲:۲۱
شاخص : یک نشریه اصلاح ‌طلب عدم حضور روحانی در جلسات مجمع تشخیص را معلول عدم تکرار تجربه برجام دانست.

به گزارش شاخص نیوز، نشریه صدا وابسته به ارگان اصلاح‌طلبان در شماره اخیر خود به بررسی پرونده FAFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام  و معرفی موافقان، مخالفان و ساکتین این لوایح پرداخت اما  صفحه نخست خود را به تصویر مخالفان اختصاص داد و  تیتری همسو با برخی چهره‌های دولتی با عنوان «مسئولیت یک مخالفت» به کار برد.

این نشریه در حالی در گزارش تحقیقی خود به جزییات روابط ایران با FATF طی سالهای ۸۹ تا ۹۷ و مواضع اعضای مجمع تشخیص پرداخته است که در جمع بندی گزارش خود  آورده است: « حالا همه نگاه‌ها  به مجمع تشخیص مصلحت نظام دوخته شده است. حسن روحانی با وجود آن که می‌داند این مسیری است که باید از سوی ایران طی شود، اما در جلسات مجمع تشخیص مصلحت حاضر نمی‌شود. این موضوع نیز نشانه مهمی است. چراکه او نیز نمی‌خواهد تجربه برجامش را تکرار کند. او خواهان این نیست که صفر تا صد تایید یا رد این لوایح به پای او نوشته شود. از همین رو مجمع را به حال خود گذاشته است تا بر سر دوراهی تصمیم‌ساز بایستد و عواقب آن را برای کشور بپذیرند.»

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار