شهادت شیخ نمر مقدمه‌ای برای نابودی آل سعود است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88216
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۵:۴۸
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین :
شاخص : حجت الاسلام عباس اوتارخانی گفت : این حرکت اشتباه آل سعود مقدمه ای برای نابودی خودش خواهدشد چراکه در کوتاه ترین زمان شاهد حرکات اعتراض آمیز جدی مردم در منطقه و حتی مردم عربستان خواهیم بود.

حجت الاسلام عباس اوتارخانی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص در رابطه با شهادت شیخ النمر روحانی برجسته و رهبر شیعه عربستان اظهار کرد: طی چند ساله اخیر شاهد تغییرات و تحولات اساسی در ساختار و کارکرد نظام بین‌الملل و رفتار ملت‌های جهان هستیم که مقام معظم رهبری از آن به عنوان بیداری اسلامی یاد کرده اند.

وی با بیان این‌که بیداری اسلامی به عنوان بیداری وجدان های خفته، اسلام طلبی و رجوع دوباره به اسلام است، اظهار کرد: این نوع بیداری حاصل تلاش بی وقفه و مجاهدت عالمان دینی خون شهدا بوده است.

اوتارخانی با اشاره به مخالفت و دشمنی نظام سلطه با بیداری اسلامی، افزود: امروزه دشمن برای از بین بردن این نوع بیداری از هیچ نوع تلاشی دریغ نخواهد کرد و برای مبارزه با اهل علم همواره در تکاپو است.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین با اشاره به شهادت شیخ النمر گفت: شیخ النمر به عنوان اسطوره‌ای برای مبارزه با آل خبیث است، دشمنان برای خاموش کردن بیداری عالمان و جلوگیری ار نشر معارف دست به این جنایت فجیع زده‌اند اما غافل از اینکه خون شهدایی مثل نمر مانند هر قطره ای از اقیانوس در کویر خشک است که در وجدان‌های خفته جاری و انها را بیدار می‌کند.

وی با بیان اینکه مردم آزادی‌خواه جهان هیچ‌گاه در مقابل ظلم سکوت نخواهند کرد، تصریح کرد: این حرکت اشتباه آل سعود مقدمه ای برای نابودی خودش خواهدشد چراکه در کوتاه ترین زمان شاهد حرکات اعتراض آمیز جدی مردم در منطقه و حتی اهالی خود عربستان خواهیم بود.

اوتارخانی در پاسخ به توجیه کار عربستان در مقابل این جنایت و استناد به آیات قرآن گفت: آل سعود برای اولین بار نیست که دست به توجیهات مضحک میزند، این‌ها سالهاست در تلاش هستند مظلومیت شیعه را پشت پرده ای از دروغ پنهان کنند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین در ادامه افزود: وقتی ملتی بیدار شود و احساس قدرت و توانایی کند دشمنان هرگز نمی‌توانند مانع پیروزی آن‌ها نخواهد شوند.

اوتارخانی در پایان با بیان این رفتار آل سعود عاقبت خوبی نخواهد داشت، گفت: آل سعود می خواهد رفتارهای غیرانسانی خود را با مصادیق دینی توجیه کند در حالیکه هیچ وقت از این اقدامات در اذهان عمومی قابل قبول نیست .

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

برچسب ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار