اعدام وحشیانه یک اسیر بدست داعش با شمشیر ۹۰ سانتی متری+ تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92981
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۲۸
شاخص : گروه تروریستی داعش یک اسیر را در رقه سوریه به طرز وحشیانه ای گردن زد.

شاخص نیوز به نقل از دیلی میل، عناصر گروه تروریستی داعش یک اسیر را در انظار عمومی به صندلی بستند و با شمشیر ۳ فوتی (۹۱ سانتی متر) وی را گردن زدند. این اسیر در رقه، مرکز داعش در سوریه مقابل دیدگان دهها نفر حتی کودکان اعدام شد.

یکی از عناصر گروه تروریستی داعش با نقاب این اسیر وحشت زده را روی صندلی نگه داشت. داعشیِ دیگر، شمشیر را بالای سر او گرفت و او را به طرز وحشیانه ای اعدام کرد.
گروه تروریستی داعش هر بار به بهانه های مختلف میان مردم رعب و وحشت ایجاد می کند. این تروریستها حتی به کودکان نیز رحم نمی کنند و آنها را از سنین پایین برای ارتکاب جنایات بزرگ آماده می کنند.
مردم رقه مجبورند در جهنمی که گروه تروریستی داعش به راه انداخته است، زندگی کنند. آنها هر روز شاهد گردن زنی، به صلیب کشیدن و انواع کشتارهای بی رحمانه هم کیشان خود هستند. بسیاری از مردم رقه در این شهر در اسارت گروه تروریستی داعش به سر می برند و هیچ راه فراری ندارند.
رقه، پایتخت داعش از سال ۲۰۱۳ به اشغال این گروه تروریستی در آمد. حملات بی رحمانه گروه تروریستی داعش زندگی روزمره مردم رقه را با مشکلاتی روبرو کرده است.
اعدام وحشیانه یک اسیر بدست داعش با شمشیر 90 سانتی متری+ تصاویر
داعشی در حال خواندن حکم اعدام
اعدام وحشیانه یک اسیر بدست داعش با شمشیر 90 سانتی متری+ تصاویراعدام وحشیانه یک اسیر بدست داعش با شمشیر 90 سانتی متری+ تصاویر
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار