اعزام بیش از ۱۰هزار زائر قزوینی به مرقد امام خمینی(ره) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60148
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۲۶
جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان اعلام کرد
شاخص : جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: بیش از 10 هزار نفر از اقشار مختلف استان برای شرکت در برنامه‌های سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به مرقد مطهر امام راحل اعزام می‌شوند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سرهنگ عباس برزگر ابراهیمی با بیان اینکه ۷۰۰ نفر از عوامل اجرایی زائران مرقد مطهر امام خمینی(ره) را همراهی می‌کنند، اعلام کرد: بیش از ۱۰ هزار نفر از اقشار مختلف استان قزوین برای شرکت در برنامه های بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به مرقد مطهر امام راحل اعزام می شوند.

جانشین راهبردی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، هدف از اعزام زائران به این مراسم را شناساندن اندیشه‌های امام راحل به نوجوانان و جوانان و نمایش اقتدار سیاسی و معنوی ملت ایران است که با حضور خیل عظیم شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود، عنوان کرد.

این مسئول بیان کرد: برای اعزام زائران به مرقد مطهر امام خمینی(ره)، ۴۰۰ دستگاه وسیله نقلیه شامل ۲۳۰ دستگاه اتوبوس، ۱۰۰ دستگاه مینی بوس و ۷۰ دستگاه ماشین پشتیبانی، امدادی و راهوری در نظر گرفته شده است.

برزگر خاطرنشان کرد: امسال آمادگی اعزام ۲۰ هزار نفر از مردم ولایی استان وجود داشت اما به دلیل محدودیت ترابری و کمبود اتوبوس مجبور به کاهش اعزام شدیم.

وی اضافه کرد: این اعزام ها رایگان انجام می شود و فقط ۱۵ هزار ریال بابت بیمه، از متقاضیان اعزام دریافت می شود.

جانشین راهبردی سپاه صاحب الامر(عج) استان یادآور شد: همه دستگاه‌ها از جمله علوم پزشکی، هلال احمر، معاونت فرهنگی سپاه، اداره کل پایانه‌ها و اتحادیه مینی‌بوس داران همکاری و مساعدت های لازم را جهت برگزاری هر چه بهتر این مراسم داشته‌اند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار