اعزام بیش از ۳ هزار دانش آموز قزوینی به اردوهای راهیان نور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 76340
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۴۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از اعزام بيش از سه هزار دانش آموز دوره متوسطه استان به اردوهای راهیان نور در سال جاري خبر داد.

سالار قاسمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از اعزام سه هزار و ۶۰۰ دانش آموز دوره متوسطه استان قزوین به اردوهای راهیان نور در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: این اردوها طی دو مرحله با همکاری سپاه صاحب الامر(عج) استان برای دانش آموزان مقطع متوسطه دوم برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: اردوی راهیان نور فرصت طلایی برای آشنایی دانش‌آموزان با دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت است و مدیران مدارس باید به این موضوع اعتقاد و باور داشته باشند.

این مسئول با اشاره به اهمیت برگزاری اردوهای راهیان نور خاطرنشان کرد: اهمیت برگزاری این اردوها در مدارس و خانواده‌ها تبیین شود که نقش به سزایی در تربیت فرزندان، دانش‌آموزان و آشنایی آنها با فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

قاسمی در ادامه افزود: باید از ظرفیت‌های استانی در برگزاری و حضور حداکثری در اردوی راهیان نور استفاده شود و حضور پیشکسوتان فرهنگی در کنار دانش‌آموزان در برگزاری این اردوها نقش مؤثری خواهد داشت.

وی در انتها با اعلام اینکه در سال گذشته بیش از هفت هزار دانش آموز به اردوهای راهیان نور اعزام شدند، افزود: امسال در هر کاروان ۴۰۵ نفر شامل دانش آموزان، معلم و مربی، روحانی و راوی اعزام می شوند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار