اعزام بیش از ۵ هزار دانش‌آموز قزوینی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149042
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲:۱۵
مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان خبر داد
شاخص : مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین گفت: تا پایان امسال بیش از ۵ هزار دانش‌آموز استان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، رضا ابراهیمی با اشاره به اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی اعلام کرد: تا پایان امسال ۵ هزار و ۷۰۰ دانش آموز استان قزوین به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان قزوین تصریح کرد: در هر مرحله ۱۶۰ دانش‌آموز پایه دهم ویازدهم که درس آمادگی دفاعی دارند، از مناطق عملیاتی شمال غرب و جنوب کشور بازدید می کنند.

این مسوول اهداف برگزاری اردوی راهیان نور را؛ آشنا شدن دانش‌آموزان با تاریخ انقلاب اسلامی و رشادت‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس، زمینه‌سازی برای گفتگوی نسل‌های اول با نسل‌های چهارم انقلاب، استکبارستیزی و ایجاد همگرایی عنوان کرد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: در این اردوی سیاحتی، زیارتی، برنامه‌های متعدد فرهنگی و بصیرتی با حضور روحانیون، مبلغان و راویان دفاع مقدس برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: در این اردو دانش‌آموزان از مناطق عملیاتی پادگان ابوذر و منطقه عملیاتی مرصاد، رزمایشگاه رزمی، فرهنگی شبانه در اردوگاه در استان کرمانشاه و همچنین باغ‌ موزه دفاع مقدس در استان همدان بازدید خواهند کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۳/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار