اعزام بیش از ۶۵ گروه جهادی به مناطق محروم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171591
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۴۵
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین خبر داد
شاخص : رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین از اعزام بیش از 65 گروه جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حمیدرضا اله بداشتی اظهار کرد: در تابستان امسال بیش از ۶۶ گروه جهادی اعم از بسیجیان محلات، کارمندان، دانشجویی، طلاب، رسانه و مهندسین به مناطق محروم اعزام شده و یا می‌شوند.

وی عنوان کرد: در تابستان امسال ۲ هزار ۶۳۵ نفر در قالب ۱۳۱ حلقه صالحین برای فعالیت‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و سلامت در اردوهای جهادی شرکت کردند.

اله بداشتی تأکید کرد: همچنین ۷۰۴ نفر از بسیجیان مساجد و محلات در قالب ۵۰ گروه جهادی در اردوهای ۷ روزه بسیج سازندگی شرکت کرده و برای ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی، آموزشی و فرهنگی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته استان حضور پیدا کردند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین با بیان اینکه اردوهای ۳ روزه بسیج سازندگی ویژه بسیجیان مهندس کشاورزی، مهندسین عمران، صنعت و همچنین هنرمندان در استان برگزار می‌شود، اضافه کرد: ۸۱ نفر از بسیجیان این اقشار در اردوهای جهادی تابستان مشارکت داشته‌اند.

وی همچنین از برگزاری اردوهای ۱۰ روزه بسیجیان دانشجو و طلاب نیز در استان خبر داد و عنوان کرد: بیش از ۳۶۹ نفر از بسیجیان طلاب و دانشجو در قالب ۶ گروه جهادی در تابستان امسال به مناطق محروم اعزام شده‌اند.

این مسئول با بیان اینکه گروه‌های جهادی در استان آماده خدمات‌رسانی به مناطق محروم هستند، بیان کرد: حمایت مسئولین استان از این گروه‌ها می‌تواند توسعه استان را تسریع ببخشد.

اله بداشتی یادآور شد: این اردوها از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا ۱۵ شهریور ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار