ایران جانبی

» اعزام خادمان حرم رضوی به استان‌ یک اقدام معنوی و اجتماعی است
کد خبر: 169144
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین در دیدار خادمان حرم رضوی گفت: اعزام کاروان‌هایی از خادمان آستان قدس رضوی به استان‌های مختلف یک اقدام معنوی و اجتماعی مثبت است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در دیدار با جمعی از خادمان حرم حضرت امام رضا گفت: اعزام کاروان‌هایی از خادمان آستان قدس رضوی به استان‌های مختلف یک اقدام معنوی و اجتماعی مثبت است.

استاندار قزوین تصریح کرد: ارادت و علاقه مردم این منطقه به اهل بیت و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) سابقه‌ای دیرینه دارد و قزوین از استان‌هایی است که در مراسم دینی و مذهبی زبانزد است.

این مسوول اظهار کرد: حضور خادمان حرم حضرت امام رضا (ع) در استان‌ها به عنوان سفیران معنویت موجب خوشحالی مردم به ویژه کسانی است که امکان تشرف به آستان آن حضرت را ندارند.

زاهدی خاطرنشان کرد: استان قزوین به خاطر نزدیکی به مرکز به نظر می‌رسد که جزء استان‌های برخوردار از امکانات باشد ولی در مقایسه با موقعیت مناسب آن هنوز هم شاهد وجود مناطق محروم هستیم که رسیدگی به وضعیت آن‌ها را دستور کار قرار داده ایم.

امسال در دهه کرامت، جشن مردمی با عنوان زیر سایه خورشید با حضور خادمان امام رضا (ع) و علاقمندان به اهل بیت(ع) برای یازدهمین سال متوالی برگزار می‌شود.

با آغاز دهه کرامت از ۱۰ روز گذشته ۲۵۰ برنامه فرهنگی در استان قزوین با حضور خادمان رضوی اجرا شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار