اردوهای جهادی نمادی از مدیریت جهادی و عزم ملی است
کد خبر: 104061
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
مسئول بسیج دانشجویی قزوین :
شاخص : مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به اعزام دانشجویان جهادی به مناطق محروم گفت: اردوهای جهادی نمادی از مدیریت جهادی و عزم ملی است.

مهدی برزگر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به اعزام دانشجویان جهادگر به اردوهای جهادی اظهار کرد: بیش از یک هزار و ۵۰۰ دانشجوی جهادگر تابستان امسال به مردم مناطق محروم استان قزوین خدمات رسانی می کنند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: دانشجویان از هفدهم تیر به اردوهای جهادی در روستاهای محروم مناطق الموت غربی، طارم سفلی، بخش های آبگرم و آوج اعزام می‌شوند.

این مسئول با بیان اینکه دانشجویان در ۴۰ گروه جهادی خواهر و برادر اعزام خواهند شد، ادامه داد: اردوهای جهادی دانشجویان تا سی و یکم شهریور و آغاز سال تحصیلی ادامه دارد.

برزگر با اشاره به اینکه اردوهای جهادی یکی از مصداق‌های بارز مدیریت جهادی است خاطرنشان کرد: اگر کار خالصانه برای رضای خدا و با همت و روحیه خدایی باشد با کمترین امکانات می‌توان کارهای بزرگی انجام داد.

وی عنوان کرد: فعالیت های عمرانی از جمله ساخت خانه عالم، مرمت و بهسازی خانه افراد بی بضاعت با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، خدمات فرهنگی، آموزشی و بهداشتی- درمانی همچون راه‌اندازی درمانگاه های سیار و صحرایی، بهداشت محیط، مامایی، پزشکی، دندانپزشکی، شنوایی سنجی و آزمایشگاهی از جمله خدمات این جهادگران است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین هدف از اردوهای جهادی را خودسازی دانشجویان دانست و تصریح کرد: اردوهای جهادی نمادی از مدیریت جهادی و عزم ملی است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار