اعزام سه هزار مددجو به سفر زیارتی مشهد مقدس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177517
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲:۳۳
به نیت سه هزار شهید استان قزوین صورت گرفت:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در حاشیه بازدید از نمایشگاه و کنگره ملی بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته خواستار توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به نقش بی بدیل شهادت و ایثار در پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: نهضت انقلاب اسلامی با ایثار و شهادت آغاز شد و این فرهنگ غنی در جنگ تحمیلی به صورتی برجسته‌تر نمایان شد و پس از آن نیز تاکنون در عرصه‌های مختلف دفاع از انقلاب و نظام همچون انرژی هسته و دفاع مدافعان حرم جایگاه خود را نشان داده است.

وی ادامه داد: اقشار مختلف مردم  با تأسی از شهدای عزیز و فرهنگ ایثار در زندگی خود نقش آفرینی کرده‌اند به طوری که در سال جاری و به مناسبت برگزاری کنگره ملی بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین، نیکوکاران قزوینی به نیت سه هزار شهید استان قزوین؛ سه هزاربسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اهدا کرده و کمک هزینه سفر سه هزار مددجو به مشهد مقدس را تأمین کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: کمیته امداد امام (ره) راهبرد واگذاری خدمات رسانی به نیازمندان را در دستور کار خود داده و در این راستا مراکز نیکوکاری اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی کرده و براساس نیازهای محلی و منطقه‌ای مددجویان هزینه می‌کنند.

وی عنوان کرد: در گامی نو جمع آوری صندوق‌های صدقات کوچک را به مراکز نیکوکاری واگذار کرده‌ایم که از محل جمع اوری این صدقات براساس ضوابط شرعی برای نیازمندان هزینه خواهد شد.

مؤمنی یادآورشد: در حال حاضر بیش از ۲۱ هزار خانوار با جمعیت بیش از ۳۵ هزار نفری از خدمات دائمی کمیته امداد استان قزوین بهره مند هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار