اعزام هزار و 200 مبلغ روحاني به مناطق مختلف قزوین
کد خبر: 104607
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
نماينده ولي فقيه در استان خبر داد
شاخص : نماينده ولي فقيه در استان قزوین گفت: یک هزار و 200 روحانی در ماه رمضان برای ترویج احکام اسلامی به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی دیروز در همایش طلایه داران تبلیغ اعلام کرد: یک هزار و ۲۰۰ روحانی در ماه مبارک رمضان برای ترویج احکام اسلامی به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه همه مشکلات جامعه ناشی از دوری از مبانی قرآنی است، افزود: در این ماه باید روحانیون و مبلغان دینی در راستای تبلیغ و ترویج آیات الهی و قرآن کریم گام‌های ارزنده‌ای بردارند چراکه هر اتفاق و مصیبتی در جامعه رخ می‌دهد نشأت گرفته از عدم مراجعه به قرآن کریم بوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: مردم در مقایسه با زمان گذشته درک بهتری از مسائل دینی دارند و اشتیاق آنان برای درک مسائل دینی روز به روز بیشتر می شود و اگر سخنان روحانیون برای آنان با قصه و مثل هایی از قرآن همراه باشد، حتماً پذیرای حرف‌های ما و معارف اهل بیت خواهند بود.

عابدینی عنوان کرد: اسراف، فقر، اعتیاد از جمله مشکلات فرهنگی و اقتصادی در جامعه است که با تأسی گرفتن از قرآن کریم و آیات و روایات الهی می‌توان بر آن‌ها غلبه کرد.

وی با بیان اینکه پرهیز از اسراف یکی از فضائل پربرکت ماه رمضان است، اضافه کرد: جلوگیری از اسراف و رفع اختلافات باید در دستور کار و وظایف مبلغان در جامعه باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار