اعزام 360 دانش‌آموز دختر قزوینی به اردوی راهیان نور
کد خبر: 115360
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛
شاخص : مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: 360 دانش آموز دختر استان همزمان با سراسر کشور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

رضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از اعزام اولین کاروان دانش آموزی راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته ۳۶۰ دانش آموز دختر استان همزمان با سراسر کشور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اعلام کرد: تا پایان سال تحصیلی بیش از ۱۲ هزار دانش آموز از استان به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس سفر می کنند تا ضمن تحکیم اندیشه نسل جوان و مقابله با جنگ نرم دشمن، با عظمت و اقتدار مردم کشورمان در برابر استکبار جهانی از نزدیک آشنا شوند.

این مسوول هدف از اعزام این کاروان را معرفی الگوها و اسطوره‌های دوران دفاع مقدس، ایجاد پیوند عاطفی بین نسل‌های سوم و چهارم انقلاب با نسل اول انقلاب و همچنین ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش‌آموزان عنوان کرد.

ابراهیمی تصریح کرد: سفرهای راهیان نور به فرمان مقام معظم رهبری برای ارتباط نسل جوان با نسل دوران انقلاب و دفاع مقدس و آشنایی با آنها ایجاد شده است تا آینده سازان کشور ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی اضافه کرد: با توجه به هجمه فرهنگی دشمن و هدف قرار دادن قشر جوان جامعه و به کار بردن ابزارهای مختلف در این خصوص به فرمایش مقام معظم رهبری راهیان نور یک عملیات فرهنگی بزرگ در مقابل تهاجمات می باشد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار